Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider III

Kategoria: Gry akcji
Producent: Core Design
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.08.2009
Rozmiar: 7.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1920

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tomb Raider III

  • Pentium 166MHz,
  • 32MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Tomb Raider III
Tomb Raider III Adventures of Lara Croft to trzecia część przygód słynnej pani archeolog, która wyrusza w pełną niebezpieczeństw misję w poszukiwaniu zaginionych artefaktów, będących kawałkami meteorytu. Po raz kolejny wydano Tomb Raider III na PC, oraz na konsolę PlayStation. Premiera Tomb Raider 3 miała miejsce już w rok po wydaniu drugiej części gry i tym razem tytuł ten trafił szybciej do polski. Niestety nie wydano Tomb Raider III po polsku. Nie istnieje też żadne oficjalne spolszczenie do Tomb Raider III, które mogłoby pomóc graczom zaznajomić się z tą grą. Brak polskiej wersji językowej wystąpił nie tylko na PlayStation, ale także nie możliwa jest gra w Tomb Raider III pl na komputerach osobistych. Na szczęście wydawca gry Eidos Interactive zdecydował się za to na wydanie demo Tomb Raider III, które pozwala na rozegranie jednej z dostępnych w grze misji. Ściągnij więc Tomb Raider III i zobacz jak wygląda gra, w której Lara Croft po raz kolejny ma za zadanie ocalić świat. Demo Tomb Raider III do pobrania poniżej zajmuje bardzo mało miejsca, dlatego można go pobrać posiadając nawet słabsze łącze internetowe.


Tym razem areną zmagań w Tomb Raider 3 Adventures of Lara Croft są najróżniejsze zakątki świata, począwszy od Londynu, Indii, Południowego Oceanu, Nevady, aż po mroźne tereny Antarktydy. Download Tomb Raider III pozwala na zapoznanie się z kolejnymi nowościami w grze, do których po raz kolejny zalicza się poszerzenie palety ruchów, dzięki czemu można teraz biegać w grze, a nawet nurkować.  Gra jest trudniejsza od poprzedniczki i zawiera wiele zręcznościowych elementów. Po raz kolejny twórcy zdecydowali się także na zwiększenie ilości broni w grze o m.in. bazookę, czy choćby granatnik. Także grafika w tej odsłonie stoi na znacznie wyższym poziomie w porównaniu do drugiej odsłony serii. Prawdopodobnie będzie możliwe uruchomienie Tomb Raider III z Windows 7, gdyż gra doskonale działa z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Przed rozgrywką warto pobrać patch do Tomb Raider III, który naprawia kilka błędów w grze. Patch do Tomb Raider III za darmo można pobrać z naszego serwisu.


Dzięki poprawianiu grafiki Lara Croft w Tomb Raider wygląda coraz lepiej, a w najnowszych grach o jej przygodach nie odbiega zbytnio, nawet od filmowej odpowiedniczki.  Warto więc zapoznać się z jej przygodami od początku i pobrać demo Tomb Raider III za free, które pozwala na rozegranie misji na Południowym Oceanie. Download Tomb Raider III jest dostępny poniżej. Jeżeli chcesz zagrać w gry przypominające Tomb Raider III to pobierz inne dostępne pozycje w kategorii gry akcji w naszym serwisie.  


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider III