Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider II

Kategoria: Gry akcji
Producent: Core Design
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.08.2009
Rozmiar: 3.59MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 3977

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tomb Raider II

  • Pentium 166MHz,
  • 32MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Tomb Raider II
Tomb Raider II to druga odsłona wspaniałej gry akcji z widokiem TPP, w której po raz kolejny gracz wciela się w postać bohaterki - Lara Croft. Premiera Tomb Raider 2 odbyła się w 1997 roku przenosząc graczy, m.in. do Chin, gdzie gracz wyrusza w pełną przygód trasę w poszukiwaniu magicznego sztyletu Xian. Oprócz wersji Tomb Raider 2 na PC, gra ukazała się także na PlayStation, gdzie również zyskała dużą popularność. Na szczęście gracze mają okazję przekonać się o jej możliwościach, gdyż ukazało się demo Tomb Raider 2, które pozwala na rozegranie przykładowej misji. Ściągnij Tomb Raider 2 i przekonaj się jak wygląda jedna z pierwszych części serii. Download Tomb Raider 2 jest dostępny poniżej.  


Lara Croft i Tomb Raider to dwie dobrze znane marki wśród graczy, a gry o przygodach pani archeolog cieszą się od lat dużą popularnością. Druga część gry pozwala na przemierzenie okolic Wielkiego Muru, Wenecji czy choćby Tybetu.  Jeśli chodzi o zmiany to Tomb Raider II jest dłuższy, ma więcej przeciwników, broni, ciosów, a także pozwala graczom na sterowanie pojazdami. Także grafika uległa znacznej poprawie dzięki czemu świat gry jest bardziej dopracowany. Premiera tego tytułu w naszym kraju odbyła się kilka lat po oficjalnym wydaniu na świecie i dlatego nie ma Tomb Raider 2 pl. Nie ukazało się także, żadne spolszczenie do Tomb Raider 2, które mogłoby rozwiązać ten problem. Jednak wersja Tomb Raider 2  po polsku nie jest niezbędna do gry, gdyż gra nie zawiera zbyt wielu miejsc, gdzie znajomość języka angielskiego jest wymagana. Tomb Raider 2 działa z xp, oraz z wcześniejszym i wersjami tego systemu operacyjnego. Prawdopodobnie nie będzie też żadnych problemów z uruchomieniem Tomb Raider 2 z Windows 7. Warto pobrać Tomb Raider 2 za free i zagrać w demo tej gry.


Demo Tomb Raider 2 do pobrania poniżej, zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu jego download nie zajmuje zbyt wiele czasu. Pozwala ono na rozegranie jednej z ciekawszych misji w Tomb Raider 2 za darmo, a mianowicie questu w Wenecji. Jeśli lubisz gry typu Tomb Raider 2 to pobierz inne części serii o przygodach Lary Croft, które są dostępne w kategorii gry akcji w naszym serwisie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider II

dodał: ~ali , 02.07.2010

przecież jest napisane

dodał: ~hgf , 12.02.2010

to jest demo tak?