Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider: Chronicles

Kategoria: Gry akcji
Producent: Core Design
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.08.2009
Rozmiar: 14.84MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1789

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tomb Raider: Chronicles

  • Pentium II 300MHz,
  • 64MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Tomb Raider: Chronicles
Tomb Raider Chronicles to kolejna gra, w której obejmujemy sterowanie nad najsłynniejszą panią archeolog świata. Tym razem Lara Croft poszukuje starożytnych artefaktów w takich miejscach jak ruiny w Rzymie, wnętrze niemieckiej łodzi podwodnej czy też pewna tajemnicza wyspa. Możesz przekonać się, czy spodoba Ci się Tomb Raider 5 Chronicles w prosty sposób – pobierz Tomb Raider Chronicles demo.

Download Tomb Raider Chronicles w wersji demonstracyjnej jest całkowicie bezpłatny i pokaże Ci jeden z etapów gry – Rzym. Będziesz mógł objąć kontrolę nad Larą i wypróbować wszystkie jej możliwości. Sa takie same, jak w pełnej wersji gry. Jeśli zaś idzie o gameplay wydanego tylko na PC Tomb Raider Chronicles (konwersja Tomb Raider Chronicles na PSX nie doszła do skutku), to nie ma tu żadnego zaskoczenia – nadal szukamy właściwej drogi wyjścia, dźwigni, przełączników i zbieramy skarby porozrzucane tu i ówdzie. Tomb Raider Chronicles demo ukaże Ci również jakość grafiki oraz scenek przerywnikowych tego tytułu. Ściągnij więc Tomb Raider Chronicles w wersji demonstracyjnej i zadecyduj, czy warto zainwestować pieniądze w ten tytuł. Dodamy jeszcze, że pełna wersja gry (wydano Tomb Raider Chronicles pl) zawiera edytor poziomów, dzięki któremu możesz konstruować własne plansze.

W naszym kraju wydano Tomb Raider Chronicles po polsku, jeśli jednak nie podoba Ci się oficjalne tłumaczenie gry, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Tomb Raider Chronicles. Oczywiście to autorskie tłumaczenie Tomb Raider Chronicles jest za free. Jeśli więc masz pełną wersję gry i chcesz ją nieco zmienić w warstwie językowej – pobierz nieoficjalne tłumaczenie za darmo Tomb Raider Chronicles. Zaś na naszych zaś stronach znajdziesz kody Tomb Raider Chronicles. Oczywiście te kody Tomb Raider Chronicles są do pobrania za darmo.

Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Tomb Raider Chronicles mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Nim jednak zakupisz dodatek, sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania Tomb Raider Chronicles. Nie są one wygórowane – gra ma kilka lat i powinna działać płynnie nawet na starszych komputerach. Mając pełną wersję ściągnij również ze strony producenta patch Tomb Raider Chronicles, który zoptymalizuje grę i usunie usterki techniczne przeoczone przed jej premierą.

Nim jednak zdecydujesz się zakup pełnej wersji gry, ściągnij Tomb Raider Chronicles demo. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider: Chronicles