Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider(1996)

Kategoria: Gry akcji
Producent: Core Design
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.12.2010
Rozmiar: 2.01MB
System operacyjny: Windows 98, XP
Liczba pobrań: 1547

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tomb Raider(1996)

Pentium 90MHz, 16MB RAM, akcelerator 3D
Opis - Tomb Raider(1996)

Tomb Raider to marka, jakiej nikomu przedstawiać nie trzeba. Najsłynniejsza pani archeolog świata – Lara Croft – to postać już kultowa, od ponad dekady bawiąca graczy swymi przygodami. Chcesz zobaczyć, jak wyglądały jej początki? Nic bardziej prostszego. Mamy dla Ciebie demo Tomb Raider do pobrania.

Download Tomb Raider w wersji demo jest bezpłatny i pozwoli Ci na cofniecie się w czasie o ponad dekadę, do 1996 roku, kiedy to ujrzał światło dzienne wydany początkowo tylko na PC Tomb Rider (potem wydano konwersje Tomb Ride na PSP i PS2). Graczom od razu spodobało się przemierzanie starożytnych ruin i walka z dzikimi zwierzętami. Tomb Raider 1 był jak a owe czasu połączeniem gry zręcznościowej z grą akcji, zaś bohaterka Tomb Raider Lara Croft od razu zyskała sobie sympatię na całym świecie – w filmowej ekranizacji jej przygód wystąpiła w tej roli Angelina Jolie.

Download Tomb Raider w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci na grę w udostępnionym przez wydawcę obszarze. Będziesz miał okazję posterować główną bohaterką gwiazdą Tomb Raider (Lara Croft) na niebezpiecznym szlaku. Pełna wersja gry to 15 poziomów na całym świecie. Pobierz Tomba Raider demo i zobacz, jak wyglądały hity dekadę temu. Jako ciekawostkę podamy fakt, że choć premiera gry miała miejsce w 1996 roku, to na wydanie Tomb Raider po polsku musieliśmy czekać do 2001, kiedy to Cenega Poland wydała Tomb Raider pl.
Tytuł ten powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Tomb Raider mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. A jeśli zdecydujesz się na nabycie pełnej wersji, będzie Ci potrzebny patch Tomb Raider – znajdziesz go na naszych stronach, podobnie jak dostępne za darmo kody Tomb Raider. Te materiały do Tomb Raider są za free. Pobierz je, by w pełni cieszyć się zabawą.

Mimo upływu lat Lara Croft bawi tak samo jak i przed dekadą. W porównaniu z dzisiejszymi grami nie ma tu rewelacyjnej grafiki, niesamowitych animacji czy też efektów specjalnych, ale gameplay pozostał niezmieniony i ponadczasowy. Przekonaj się  o tym samemu – demo Tomb Raider jest do pobrania z naszych stron bezpłatnie! Zobacz jak wyglądały poczatki serii, którą po dziś dzień uwielbiają miliony graczy na całym świecie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider(1996)