Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Crystal Dynamics
Data dodania: 18.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Tomb Raider


Opis - Tomb Raider
Seria gier, w których występuje Lara Croft, liczy sobie dziewięć pozycji. Gracze przyzwyczaili się już do gameplay, który polega na podążaniu ustalonym szlakiem i wykonywaniu mnóstwa kombinacji gimnastycznych, jednak najnowsza, planowana na 2011 rok odsłona serii może spowodować u nich mały szok. Czeka nas niejaki „restart” całej serii, gdyż jej producenci stwierdzili, że dotychczasowy schemat już zdążył się opatrzeć. Czego wiec możemy się spodziewać?

Pierwszą nowością jest to, że cofniemy się w czasie do okresu przed pierwszą grą w serii i będziemy mieli okazję sterować bardzo młodą Larą. Akcja zabawy osadzona jest na wyspie w okolicach Japonii, zaś przeciwnikami w większości dzikie zwierzęta. Aby sobie z nimi poradzić, przyszła pani archeolog dostanie do dyspozycji szereg broni – poczynając od łuku, kończąc na maczecie. Nie znaczy to bynajmniej, że seria zmieni się w bijatykę. Elementy platformówkowo-zręcznościowe nadal będą mocno zaakcentowane. Dodatkowo otrzymamy w końcu otwarty świat, który będzie można eksplorować na własną rękę.

Czy nowy Tomb Raider spodoba się graczom? Jak na razie trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć, ponieważ nie zaprezentowano żadnych materiałów z nadchodzącego tytułu. Fani Lary powinni uważnie przeglądać portale w Internecie i strony fanowskie serii, oczekując na screenshoty, grafiki koncepcyjne czy też w końcu trailery i teasery rozgrywki. Jako że za produkcję Tomb Raider 2011 odpowiada to samo studio, które stworzyło Underworld, Legend i Annivesary, możemy być spokojni o jakość wykonania gry. Dokładna data jej premiery nie jest jeszcze znana.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider

dodał: ~jolka , 10.01.2016

zajebista

dodał: ~wojtekdr , 04.02.2014

dobra gra\\n

dodał: efsertet , 18.10.2009

://\n\njak sie uruchamia??

dodał: ~67687874747883 , 19.08.2009

ZAGRAJ W TA GRE TOM BRAIDER