Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.09.2009
Rozmiar: 118.56MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 586

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

  • Procesor Pentium 4 1.8 GHz,
  • 512MB RAM,
  • karta grafiki 128MB (GeForce 3 lub lepsza),
  • 2.5 GB HDD
Opis - Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow
Pandora Tommorow to kolejne spotkanie z agentem Samem Fisherem, asem wywiadu Trzeciego Echelonu, który tym razem przemierzy świat, aby powstrzymać organizację terrorystyczną z egzotycznego Timoru. Jak będzie przebiegała akcja? Możesz sprawdzić to samemu – mamy dla Ciebie demo Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow do pobrania!

Download Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow jest za darmo – nie zapłacisz za niego ani grosza, a zapoznasz się z mechaniką gry oraz możliwościami Sama Fishera. Ponieważ działa on cicho jak duch, nie będziesz tu wdawał się w wymianę ognia z przeważającymi siłami przeciwników, lecz raczej skradał niczym kot w ciemności. Pobierz Splinter Cell: Pandora Tomorrow I zobacz, na jak wiele sposobw możesz przejść przykłądową misję!

W naszym kraju wydano Splinter Cell: Pandora Tomorrow po polsku, tak więc nie będzie potrzebne Ci po zakupie gry żadne spolszczenie Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow. Splinter Cell: Pandora Tomorrow pl jest w pełni zlokalizowanym tytułem. Jeśli zdecydujesz się na zakup tej produkcji, zapewne zainteresuje Cię fakt, że gra Splinter Cell: Pandora Tomorrow działa z Windows 7 i wcześniejszymi systemami.

Dla tych, którzy mają już ten tytuł, posiadamy kilka dodatków do gry. Przede wszystkim patch Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow, który przyda się każdemu użytkownikowi gry. Jeśli nim jesteś, pobierz łatkę Splinter Cell: Pandora Tomorrow za free. Ściągnij też mapy Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow, dzięki którym rozrywka stanie się bardziej ciekawa. Mamy dla Ciebie również cheaty. Te kody Splinter Cell: Pandora Tomorrow pozwolą Ci na ukończenie kampanii singlowej bez wysiłku.

A jeśli nie chcesz pobierać dema, możesz zawsze obejrzeć dostępny w sieci trailer Splinter Cell: Pandora Tomorrow. Z pewnością przekona Cię on do tej gry – scenariusz pisał sam Tom Clancy!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow