Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Core 2 Duo 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB, 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7 + dodatkowo:  połączenie internetowe
Opis - Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction to kolejna część serii opowiadająca przygody agenta Sama Fishera, tworzona przez Ubisoft. Jak na wszystkie gry z serii Tom Clancy’s Splinter Cell przystało, także i piąta odsłona to klasyczna gra akcji TPP, w której skradanie i umiejętne wychodzenie z opresji jest ważniejsze niż otwarta konfrontacja.  Premiera Splinter Cell Conviction była kilkakrotnie przesuwana, ostatecznie gra została wydana 27 kwietnia 2010. Oprócz najnowszego Tom Clancy’s Splinter Cell na PC, gra ukazała się także na konsolę Xbox 360. Niestety nie zdecydowano się na wydanie Splinter Cell Conviction na PS3, czy PS2 i tylko posiadacze platform mocno związanych z Microsoft’em będą mogli w nią zagrać. Niestety przed pojawieniem się gry w sklepach nie zostało wydane demo Splinter Cell Conviction, które pozwoliłoby graczom na zapoznanie się z nowościami w grze. 

Conviction zrywa z modelem gry znanym z poprzednich części i nie jest to już typowa gra szpiegowska w której unikamy tłumu. Wręcz przeciwnie, tym razem jako gracz staramy się wtopić w tłum i pozostać niezauważonym, gdyż w grze nie gramy już agentem Samem Fisherem, ale przestępcą Samem Fisherem, który musi rozwiązać sporo tajemnic i przywrócić swoje dobre imię. Gra nie będzie jednak prosta, gdyż jako były-agent zostaniemy pozbawieni wszelkiego rodzaju gadżetów i naszą główną bronią staną się własne pięści i otoczenie. Zaprezentowana galeria z Splinter Cell Conviction pokazuje, że gracz będzie miał możliwość wykorzystać praktycznie każdy element z otoczenia do walki, lub zrobienie z niego zapory co wpływa pozytywnie na realizm rozgrywki. Także klimat gry ulegnie zmianie, co prezentuje trailer z Splinter Cell Conviction, gdyż to nie noc będzie naszym sprzymierzeńcem, ale właśnie dzień i tłumy na ulicach. Pojawi się w Splinter Cell tryb multiplayer co da nam możliwość ciekawej rozgrywki na przykład w duecie. Wymagania Splinter Cell Conviction są wypisane powyżej. Natomiast najnowszy Windows 7 i Splinter Cell Conviction powinny być już w 100% kompatybilne, dzięki czemu ich współpraca ma układać się wzorcowo.

Splinter Cell Convictions to jedna z ciekawszych gier jakie ukazały się na początku 2010 roku, na którą na pewno warto było zaczekać. Gry typu Splinter Cell Conviction są bardzo popularne, a ponieważ za jej przygotowanie odpowiedzialny jest Ubisoft to można liczyć na nie zawsze jak na hit.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

dodał: ~RAFIXKILL , 09.11.2010

Ja mam pełną wersje polską wersję językową ale i tak jest fajna podaje oceny grafika 8,5/10 grywalność 9/10 audio 9,5/10 i bronie 10/10 ogólna ocena to 10/10 to moje ogólne oceny.

dodał: ~mierzej225 , 04.08.2010

pobrałem GOD i co teraz??!!!

dodał: ~Szymon , 18.06.2010

Pobrałem ten GOD i co teraz ??

dodał: ~Cymes , 31.03.2010

jak pobrać to gre co!?

dodał: ~groszek , 27.03.2010

pobierz god

dodał: sims23 , 24.03.2010

jak to pobrać to gre

dodał: ~nie wiem , 07.03.2010

może być fajne

dodał: ~japa , 29.01.2010

jak to pobrać