Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.09.2009
Rozmiar: 7.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 837

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  • Pentium 4 3.5 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 8 GB HDD,
  • Windows XP
Opis - Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
Tom Clancy's Splinter Cell to ciesząca się uznaniem graczy seria gier o agencie specjalnym Samie Fisherze. Wedle opinii fanów – najlepsza jak dotąd w serii. Czy to prawda? Pobierz demo Splinter Cell: Chaos Theory za darmo, by zobaczyć, jak prezentuje się w praktyce ta gra.

Download Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli na rozegranie misji treningowej, w której poznasz mechanikę rozgrywki. Pełna wersja rzuci agenta Fishera w różne miejsca świata – od Peru po Japonię. Wszędzie będzie miał trudne zadania do wykonania – możesz sam zdecydować, czy preferujesz grę a la Rambo czy też skradać się cicho jak ninja. Demo Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory umożliwi Ci poznanie nowych gadżetów Sama – na przykład urządzenie do zakłócania pracy urządzeń elektronicznych. Poznasz także poszerzony wachlarz ciosów głównego bohatera.

Wersja demonstracyjna Splinter Cell: Chaos Theory z pewnością skłoni Cię do zainteresowania tym tytułem. W naszym kraju wydano Splinter Cell: Chaos Theory po polsku, nie potrzebne Ci więc po nabyciu gry żadne spolszczenie Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory. Uprzedzamy jednak, że demo nie jest wykonane z wersji Splinter Cell: Chaos Theory pl, więc przyda Ci się nieco znajomości angielskiego do zabawy.

Jeśli nabędziesz pełną wersję gry, przyda Ci się patch Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory. Znajdziesz go na naszych stronach. Ściągnij i mapy Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, dzięki którym będziesz mógł grać z innymi ludźmi w trybie multiplayer. Możemy zaoferować Ci również kody Splinter Cell: Chaos Theory, dzięki którym rozgrywka stanie się łatwiejsza. Oczywiście wszystkie dodatki do Splinter Cell: Chaos Theory są za free na naszych stronach.

Splinter Cell: Chaos Theory działą z Windows 7 i innymi systemami operacyjnymi. Jeśli więc chesz się wczuć w rolę tajnego agenta, ten tytuł jest dla Ciebie. Ściągnij demo już teraz!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory