Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Splinter Cell

Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.10.2011
Rozmiar: 100.8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 460

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Splinter Cell

Taktowany z częstotliwością 1 GHz procesor

256 MB pamięci RAM

Karta graficzna posiadająca 64 MB pamięci

2.1 GB miejsca na dysku twardym

Opis - Tom Clancy's Splinter Cell

Tom Clancy's Splinter Cell jest pierwszą odsłoną opowieści, pozwalającej poznać nam losy Sama Fishera. Jest on agentem działającym na zlecenie NSA, czyli tajnej agencji rządowej. Podczas wykonywania misji, będziemy więc skazani na działanie w pojedynkę.

W przypadku wpadki i niepowodzenia misji, nie możemy liczyć na niczyją pomoc. Wymusza to w pewien sposób, styl rozgrywki w Tom Clancy's Splinter Cell. Wprawdzie dysponujemy sporym arsenałem broni, jednak powinniśmy go wykorzystywać tylko w ostateczności. Musimy pamiętać też o tym, że Sam Fisher może mieć przy sobie, jedynie kilka rodzajów broni. Fani klasycznych strzelanek mogą się tym oburzać, jednak takie rozwiązanie zwiększa znacząco realizm rozgrywki.

Wrogowie zazwyczaj będą dysponować znaczną przewagą liczebną, więc jakakolwiek wymiana ognia, może dość szybko skończyć się naszą śmiercią. Najważniejsze jest skuteczne skradanie się. Wykorzystując szyby wentylacyjne, ciemne zaułki a także gadżety takie jak specjalne okulary noktowizyjne, musimy zrealizować cel i w dyskretny sposób opuścić teren działań. Fabuła gry Tom Clancy's Splinter Cell związana jest z Gruzją, w której władzę objął niezwykle nieobliczalny dyktator. Naszym celem jest rozwiązanie problemu byłej radzieckiej republiki. Jednak misje będziemy wykonywać, w różnych miejscach na świecie. Zazwyczaj są one związane, z likwidacją konkretnych osób lub unieszkodliwianiem wrogich instalacji wojskowych. Jednak każda z nich jest niepowtarzalna i mimo podobnych celów, nie możemy narzekać na rutynę podczas wykonywania, zlecanych nam zadań. Silnik graficzny Tom Clancy's Splinter Cell wprawdzie nie prezentuje się już najlepiej, jednak w momencie premiery gry była to najdoskonalsza dostępna technologia i nawet obecnie jakość grafiki, nie powinna zbyt mocno przeszkadzać w rozgrywce.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Splinter Cell