Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

  • Pentium 4 3.5 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600GT lub lepsza),
  • 7 GB HDD,
  • Windows XP
Opis - Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas
Rainbow Six Vegas to wspaniała gra dla każdego miłośnika taktycznych akcji rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Pełna nazwa tego tytułu to Tom Clancy's Rainbow Six Vegas i wydany on został zarówno na komputery osobiste, jak też i powstały konwersje Rainbow Six Vegas na XboX 360 oraz Rainbow Six Vegas na PS2. Niestety, wydawca nie zdecydował się na publikację jakiegokolwiek grywalnego materiału do gry, dlatego też nie zostało wydane demo Rainbow Six Vegas. Dlatego też zamieszczamy poniższy opis, abyś dzięki niemu wiedział, czy warto nabyć ten tytuł czy nie. Oczywiście nie musimy wyjaśniać, że współautorem scenariusza tego tytułu jest sam Tom Clancy?
W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, mamy tu do czynienia z misjami antyterrorystycznymi osadzonymi w jednym miejscu – tytułowym Las Vegas. W Rainbow Six Vegas 1 zespół składa się z kilku świetnych komandosów, z których każdy dodatkowo ma specjalizację. Niezależnie czy posiadamy wersję gry Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas na PSP czy Rainbow Six Vegas na XboX, wszędzie musisz starannie planować akcje od strony taktycznej. Cała fabuła gry to ledwie jeden dzień – lecz możesz wierzyć, że wydarzy się tu naprawdę dużo. Niestety, nie istnieje Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas demo, dzięki któremu można by spróbować gry przed jej zakupem. Dlatego też powiemy Ci jeszcze, że do skutecznej eliminacji wrogów dostajesz dość spory arsenał broni palnych – pistolety, karabiny, broń snajperska. Wszystkie bronie są dokładnym odwzorowaniem istniejących obecnie i używanych przez prawdziwe oddziały antyterrorystyczne.

Oprócz kampanii dla jednego gracza mamy też w Rainbow Six Vegas tryb multiplayer. Dzięki niemu mogą na polu walki zmierzyć się posiadacze różnych platform – jeśli posiadasz Rainbow Six Vegas PC, możesz walczyć z użytkownikami gry na konsolach. Rainbow Six Vegas online dostarczy Ci z pewnością wielu niezapomnianych przeżyć. Niestety, nie ma wersji demonstracyjnej Rainbow Six Vegas do pobrania, dzięki której mógłbyś go przetestować. Jeśli jednak chcesz zobaczyć grę w akcji, na licznych serwisach możesz obejrzeć filmiki (gameplaye) z Rainbow Six Vegas, dzięki którym zobaczysz, jak samemu będziesz mógł działać na czele oddziału antyterrorystycznego, gdzie akcję obserwujesz z perspektywy pierwszej osoby.

Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Rainbow Six Vegas mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows, czyli zagrasz w Rainbow Six Vegas mając Vista oraz XP. W naszym kraju wydano Rainbow Six Vegas pl, jeśli jednak nie podoba Ci się oficjalne tłumaczenie gry, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Rainbow Six Vegas. Oczywiście download tłumaczenia Rainbow Six Vegasjest darmowy. Jeśli chcesz więc zmienić oryginał, pobierz tłumaczenie Rainbow Six Vegas i wklej je do katalogu z językiem polskim. Dokładna instrukcja tego postępowania powinna być zamieszczona przy każdym spolszczeniu gry.

Ukazał się patch do Rainbow Six Vegas. Optymalizuje on grę i likwiduje usterki techniczne. Ściagnij łatkę Rainbow Six Vegas z naszych stron – to nic nie kosztuje. Mamy również kody Rainbow Six Vegas, dzięki którym zabawa stanie się łatwiejsza. A w sieci znajdziesz wiele modów do gry. Znajdziesz je, wpisując do wyszukiwarki „Rainbow Six Vegas mod”. Wpisuj tytuł starannie, bowiem często ludzie wpisują błędne frazy „rainbow six las Vegas” czy „tom clancys rainbow six Vegas”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

dodał: ~as , 05.03.2011

dajcie link do pobrania bo tu sie nie da

dodał: ~radek , 22.01.2010

fajne ^^