Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Urban Operations

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Red Storm
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.08.2009
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Urban Operations

  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • Akcelerator 3D
Opis - Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Urban Operations

Urban Operations – a właściwie Rogue Spear Urban Operations – to dodatek do świetnej gry akcji sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy. Nie jest to dodatek typu stand-alone i do prawidłowego działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Dlatego też nie wydano Rogue Spear Urban Operations demo. Poniższy opis przybliży Ci jednak ten dodatek. Zaznaczmy od razu, że nie wydano Rainbow Six Urban Operations po polsku.

Rainbow Six Urban Operations to pięć nowych misji w kampanii dla jednego gracza. Wszystkie umiejscowione są w gęsto zaludnionych obszarach, gdzie łatwo o ofiary cywilne. Dlatego też należy uważać, gdzie kierujemy ogień. Dostajemy tu również cztery nowe bronie do eksterminacji przeciwników. Dodatkowo dodatek wnosi również osiem trybów multipayera – w tym Defense, gdzie bronimy swoich pozycji.

Ponieważ download Rogue Spear Urban Operations nie jest możliwy, musisz nabyć pełną wersję gry, aby cieszyć się nowymi misjami i trybami zabawy. Jak wspomniano nie ma wersji Urban Operations pl, nie zostało również stworzone żadne spolszczenie Rainbow Six Urban Operations. Dlatego też potrzebujesz znajomości języka angielskiego do zabawy. Gra ma już swoje lata, jednak nie jest jeszcze możliwe ściągnięcie Rogue Spear Urban Operations za free, choć być może doczekamy się kiedyś wersji Urban Operations za darmo, a może również wyjdzie nawet grywalna wersja Rainbow Six Urban Operations pl.

Jeśli jednak zdecydujesz się na jej zakup, zapewne zainteresuje Cię informacja, że gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Urban Operations mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Wymagania gry są jak na dzisiejsze czasy śmiesznie małe – właściwie nie powinno się nawet o nich myśleć.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Urban Operations