Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn

Kategoria: Gry akcji
Producent: Red Storm
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.08.2009
Rozmiar: 89.9 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 501

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn

  • Pentium II 400MHz
  • 64MB RAM
  • Akcelerator 3D
Opis - Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn
Black Thorn to dodatek do popularnej swego czasu taktycznej gry akcji – Rainbow Six, zaś pełny, właściwy tytuł tej produkcji to Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear Black Thorn. Trochę przydługi, nieprawdaż? Umówmy się, że na potrzeby niniejszego opisu będziemy mówić w skrócie „rogue spear black thorn” lub też „rainbow six black thorn”.  Zaznaczmy też, iż jest to samodzielny dodatek do gry i do zabawy w niego nie jest Ci potrzebna podstawowa wersja – dzięki temu też możesz spróbować gry w wersji demonstracyjnej. Pobierz demo Black Thorn, aby wcielić się w rolę antyterrorysty z legendarnego oddziału Rainbow Six.

Zaznaczmy od tego, że w naszym kraju wydano Black Thorn po polsku. Gra singlowa to kampania, w której udaremniamy niecne knowania terrorystów. Nie jest to bezmyślny shooter, a gra, w której musisz ostrożnie planować każdy ruch, by uderzyć wroga silnie i celnie.  Pobierz Black Thorn w wersji demo, aby spróbować swych sił na udostępnionej przez wydawcę mapie. Download Black Thorn w wersji demonstracyjnej nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli ocenić Ci, jak poradzisz sobie z postawionym zadaniem. Gra oferuje również tryb multiplayera. Jeśli znasz poprzednie odsłony serii, odkryjesz tu nowy rodzaj zabawy sieciowej – Lone Wolf oraz sześć nowych map przeznaczonych do walki z żywymi graczami.

Wersja demonstracyjna  Black Thorn jest za darmo, nie musisz płacić za nią ani grosza. Jako że w naszym kraju wydano Black Thorn pl, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Black Thorn. Tytuł ten powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Black Thorn mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, ściągnij Black Thorn w wersji demo.  Ta wersja Black Thorn do pobrania pozwoli Ci ocenić, czy spodoba Ci się taki rodzaj zabawy.

A jeśli już masz pełną wersję gry, mamy dla Ciebie kody Black Thorn, dzięki którym z pewnością ukończysz ten tytuł. W sieci znajdziesz również inne dodatki do gry Black Thorn – wszystkie dodatki do Black Thorn są free, a dzięki nim zabawa stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Oczywiście nie trzeba dodawać, że ten dodatek to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników serii. A jeśli jeszcze nigdy nie grałeś w Rainbow Six, pobierz demo Black Thirn i spróbuj swych sił.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn