Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Red Storm
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear

  • Pentium 266MHz
  • 64MB RAM
  • Akcelerator 3D
Opis - Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear

Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear to drugą cześć cieszącej się uznaniem graczy serii taktycznych gier akcji, gdzie wcielamy się w rolę komandosa z oddziału antyterrorystycznego, zaś naszym zadaniem jest planowanie akcji odbijania zakładników. Niestety, nie ma żadnego demo Rainbow Six Rogue Spear do pobrania, dlatego też może poniższy opis przybliży Ci tą grę i pozwoli zdecydować, czy warto poczynić jej zakup.

Druga część daje graczowi osiemnaście misji osadzonych w najprzeróżniejszych miejscach świata. Będzie tu walczył z terrorystami w takich ciekawych miejscach jak na przykład pokład samolotu odrzutowego czy muzeum sztuki. Ważną cechą gry jest dobór odpowiedniej broni a także możliwość rozlokowania snajperów i kierowanie ich poczynaniami. Tym bardziej szkoda, że nie istnieje żadne demo Rogue Spear do pobrania, które pokazałoby Ci gameplay gry.

Oczywiście istnieje możliwość zabawy multiplayer w Rogue Spear. Nadto możesz dzięki edytorowi tworzyć własne mapy do zabawy. Oczywiście możesz później umieszczać je w sieci. To działa w obie strony, więc jeśli masz pełną wersję gry, pobierz mapy Rogue Spear. Download map do Rogue Spear pozwoli Ci na znaczne uatrakcyjnienie zabawy. Jeśli będziesz szukał dodatków do gry, wpisuj uważnie jej nazwę w wyszukiwarce – często popełniany błąd przy wpisywaniu nazwy tego tytułu to „rogue spears”.

W grze zwraca uwagę również udźwiękowienie oraz świetny soundtrack Rogue Spear. Tytuł ten powinien na płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Rainbow Six Rogue Spear mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows, czyli pograsz w Rogue Spear na Windows Vista, XP i innych. Wymagania gry są jak na dzisiejsze czasy śmiesznie małe – właściwie nie powinno się nawet o nich myśleć. Dodatek nie ma żadnych usterek, dlatego też nie wyszedł żaden patch Rainbow Six Eagle Watch.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear

dodał: ~raff , 13.10.2010

jak sie pobieze to dam znac