Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown

Kategoria: Gry akcji
Producent: Red Storm
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.08.2009
Rozmiar: 519.86 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 546

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown

­

Procesor:Pentium 4 1.5 GHz

Pamięć RAM: 512Mb

Karta graficzna: 64 MB (GeForce3 lub lepsza)

Miejsce na dysku twardym: 7 Gb

Opis - Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown
­

Gra tom clancy’s rainbow six lockdown to kolejny tytuł z popularnej serii taktycznych strzelanek, czerpiących fabułę z książek Toma Clancy’ego. Wcielamy się w dowódcę elitarnej jednostki antyterrorystycznej Rainbow Six i kierujemy działaniami jej żołnierzy, zabijając groźnych terrorystów i ratując porwanych zakładników. Sprzedało się już ok. 10 mln egzemplarzy z całej serii. Podobnie jak inne tytuły z serii, wydana przez Ubisoft gra rainbow six lockdown ukazała się na początku 2006 roku. Wkrótce zostało wypuszczone do rainbow six lockdown spolszczenie przygotowane przez firmę Cenega. Jeśli już teraz chcesz zagrać w rainbow six lockdown download wersji demonstracyjnej dostępny jest poniżej.

­

Fanów serii Rainbow Six powinno ucieszyć wzgogacenie trybu singleplayer o dodatkowy wątek fabularny - bowiem w rainbow lockdown położony został nacisk na losy jednego bohatera (wybieramy jedną z dwóch postaci na początku gry). Dodatkowo w tom clancy rainbow six lockdown nie tylko polujemy na terrorystów, ale też… musimy odpierać ich ataki, jako że jedna z organizacji terrorystycznych wynajmuje teraz najemników i usilnie stara się zlikwidować oddział Rainbow Six! Dochodzi do tego problem posiadania przez ową organizację groźnej broni biologicznej. Możemy więc liczyć na wiele godzin dobrej rozrywki z dodatkowym dreszczykiem emocji. Ukazało się rainbow six lockdown demo, w którym udostępniono nam misję w RPA (zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i cooperative) i mapę do trybu multiplayer do rozgrywki typu drużyna przeciwko drużynie. Jeśli jesteś zainteresowany rainbow six lockdown ściągnij demo przy użyciu linka na naszej stronie.

­

Gra rainbow six lockdown pl ukazała się na PC, ale są też dostępne wersje konsolowe, w tym rainbow six lockdown na ps2 (kontyuująca dobrą tradycję rainbow six 3 na ps2). Screeny ze wszystkich tych wersji rainbow six lockdown do pobrania z galerii umieszczonej powyżej (w tym kilka z rainbow six lockdown na xbox). W sieci istnieje wiele dodatków, a download tworzonych do rainbow six lockdown rozszerzeń przez fanów gry nie stanowi problemu. Wystarczy wpisać w przeglądarce choćby “rainbow six lockdown mods”. Wszelkie amatorskie, nieoficjalne mody do rainbow six lockdown za free można ściągnąć z licznych stron i forów. Także patch do rainbow six lockdown za darmo możemy ściągnąć z sieci (jeśli interesuje Cię wspomniany patch do rainbow six lockdown pobierz go korzystając z linka na naszej stronie).

­

Wymagania sprzętowe wersji PC tom clancy lockdown to Pentium IV 1.5GHz, 512MB RAM, karta graficzna 64MB (GeForce 3 lub lepsza) i 7GB wolnego miejsca na HDD. Nieoficjalnie wspomina się o możliwości uruchomienia rainbow six lockdown na windows 7. Na naszej stronie dostępny jest oficjalnie wydany do rainbow six lockdown patch – zachęcamy do ściągnięcia. Zapraszamy również do sprawdzenia innych gier z zakładki gry akcji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown