Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch

  • Pentium II 266Mhz
  • 32MB RAM
  • Akcelerator 3D
Opis - Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch

Wydany wyłącznie na PC Rainbow Six Eagle Watch PC to dodatek do świetnej gry akcji z elementami taktycznymi – Rainbow Six. Opublikowany został w dość niedługim czasie po premierze podstawowej gry – w styczniu 1999 roku, a więc ponad dekadę temu. Mimo zapowiedzi nie wyszła konwersja Rainbow Six Eagle Watch na PSP.

Nie jest to dodatek stand-alone i do jego uruchomienia potrzebujesz pełnej wersji Rainbow Six. Dlatego też nie ma żadnego grywalnego demo Rainbow Six Eagle Watch do pobrania. Możemy Ci jednak opisać pokrótce, co – nie wydany po polsku Rainbow Six Eagle Watch – wnosi do zabawy.

Przede wszystkim otrzymujemy tu pięć dodatkowych misji. Chodzi w nich oczywiście o odbicie zakładników z rąk wrogów. Otrzymujemy tu tak egzotyczne lokacje jak Taj Mahal, rosyjska baza wojskowa, Zakazane Miasto czy też Big Ben w Londynie. Dodatkowo otrzymujemy poszerzenie arsenału antyterrorystów o nowe pistolety i karabiny. Niestety, nie Est możliwy download grywalnej wersji Rainbow Six Eagle Watch, który pozwoliłby Ci na poznanie dwóch nowych członków formacji. Dodatkowo Rainbow Six online to nowe tryby multiplayer dla miłośników tego typu zabaw.

Ponieważ jednak gra ma już swoje lata, być może doczekamy się kiedyś wersji Rainbow Six Eagle Watch za darmo, a może również wyjdzie nawet wersja Rainbow Six Eagle Watch pl. Jeśli jednak zdecydujesz się na jej zakup, zapewne zainteresuje Cię informacja, że gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Rainbow Six Eagle Watch mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Wymagania gry są jak na dzisiejsze czasy śmiesznie małe – właściwie nie powinno się nawet o nich myśleć. Dodatek nie ma żadnych usterek, dlatego też nie wyszedł żaden patch Rainbow Six Eagle Watch.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch