Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six: Covert Ops Essentials

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Red Storm
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.08.2009
System operacyjny: Windows 98, XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six: Covert Ops Essentials

  • Pentium II 400MHz
  • 64MB RAM
  • 16 MB akcelerator 3D
Opis - Tom Clancy's Rainbow Six: Covert Ops Essentials
Rainbow Six Covert Ops Essentials to kolejna już odsłona serii Raibow Six. I choć jest to dodatek, to do jego uruchomienia nie potrzeba posiadać podstawowej wersji gry. Niestety, Covert Ops Essentials nie jest dostępny w wersji demonstracyjnej, dlatego też nie istnieje demo Rainbow Six Covert Ops do pobrania. Mamy jednak nadzieję, że poniższy opis przybliży Ci ten tytuł na tyle, że zadecydujesz, czy warto dokonać jego zakupu czy też nie.

Rainbow Six Covert Ops to dziewięć nowych lokacji, w których możemy przeprowadzać kolejne misje antyterrorystyczne lub walczyć z innymi graczami w trybie multiplayera. Do tego dochodzą nowe zdolności sterowanych przez nas komandosów. Zapewne każdemu miłośnikowi poprzednich odsłon przypadnie do gustu również Covert Ops Essentaial. Tym bardziej, że prócz gry otrzymujemy sporo informacji na temat sposobów działań prawdziwych oddziałów antyterrorystycznych wraz z wywiadami z ekspertami od służb specjalnych. Do tego dochodzi swoisty egzamin na członka służb specjalnych , gdzie możemy przetestować nabytą wiedzę.

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon wydano Rainbow Six Covert Ops po polsku, dlatego też nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Rainbow Six Covert Ops. Tytuł ten powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Rainbow Six Covert Ops mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Jeśli mało Ci pełnej wersji Rainbow Six Covert Ops pl, możesz poszukać w sieci dodatków tworzonych przez fanów – nowych map i lokacji do obu trybów zabawy.  Pobierz dodatki Rainbow Six Covert Ops za darmo i ciesz się jeszcze dłuższą zabawą w komandosa. Download map Rainbow Six Covert Ops jest free. Jeżeli więc skończysz tryb singlowy, a multiplayer Cię nuży, ściągnij dodatki Rainbow Six Covert Ops – z pewnością nie znudzisz się przez długie godziny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six: Covert Ops Essentials