Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield

Kategoria: Gry akcji
Producent: Red Storm
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.08.2009
Rozmiar: 219.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1466

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield

­

Procesor: Pentium 4 1.4 GHz

Pamięć RAM: 512Mb

Karta graficzna: 128 MB akcelerator 3D

Miejsce na dysku twardym: 2 Gb

Opis - Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield
­

Rainbow Six 3: Raven Shield to kolejna, trzecia część taktycznych gier FPS opartych na scenariuszu z książek Toma Clancy’ego, w których możemy wcielić się w elitarnych żołnierzy z antyterrorystycznej brygady Rainbow Six. W wydanym przez Ubisoft rainbow six 3 raven shield, podobnie jak w poprzednich częściach, musimy tak dowodzić naszym oddziałem, by nie tylko wyjść cało z opresji, ale też by dokładnie wypełnić powierzone nam misje. Stworzona przez Red Storm gra rainbow six raven shield została wydana w pierwszej połowie 2003 roku, tylko na PC. Posiadacze konsol pragnący zagrać w rainbow six 3 na ps2 lub w wersję rainbow six 3 na xbox mogą pocieszyć się podobnym tytułem “tom clancy’s rainbow six 3”, bez podtytułu raven shield. Jeśli jednak jesteś graczem “pecetowym”, ściągnij rainbow six 3 raven shield już teraz (rainbow six 3 w wersji demo dostępny jest na naszej stronie). Natomiast jeżeli masz już starszą wersję gry, pobierz wydany do rainbox six raven shield patch z licznymi ulepszeniami.

­

Oprócz podstawowej rozgrywki singleplayer raven shield oferuje tryb multiplayer, zapewniając nam możliwość zmierzenia się z innymi graczami zarówno w sieci LAN jak i przez Internet. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda przykładowa rozgrywka w rainbow six 3 raven shield pobierz demo lub zobacz screeny w naszej galerii. W rainbow 6 raven shield użyto engine’u graficznego firmy Epic, zastosowanego również w Unreal 2. Wymagania sprzętowe są jak na obecne standardy bardzo skromne – wystarczy Pentium III 800MHz, 256MB RAM, karta graficzna 32MB i 2GB pamięci na dysku twardym. Jeśli Twój komputer spełnia wymagania potrzebne do uruchomienia rainbow six raven shield, download wersji demonstracyjnej nastąpi po kliknięciu przycisku “pobierz” poniżej. Jeśli posiadasz już rainbow six 3 raven shield, pobierz patch naprawiający bugi w grze. Jest on ogólnodostępny, można go szukać po frazach “rainbow six 3 patch”, “rainbow six 3 raven shield patch” albo skorzystać z linka na naszej stronie.

­

W rainbow six 3 mamy dostęp do piętnastu misji w rozmaitych lokacjach. Każda z nich wymaga cech przywódczych zapewniających dobre zgranie całego zespołu, ale wszystkie są na tyle różnorodne, że będziemy musieli wykazać się zdolnością improwizacji, zamiast podążać utartymi szlakami. W tom clancy rainbow six 3 poprawiono też sztuczną inteligencję naszych przeciwników i wprowadzono nowe rodzaje broni. Dzięki licznym fanom rainbow six 3 download dodatków z sieci jest bardzo prosty. Wystarczy poszukać choćby “raven shield mods”, a pojawi się wiele stron oferujących nam dodatki do ściągnięcia. Polecamy pobrać też wydany do raven shield patch usprawniający grę i sprawdzić inne gry akcji na naszych stronach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield