Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Red Storm
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword

­

Procesor: Pentium 4 1.4 GHz

Pamięć RAM: 512Mb

Karta graficzna: 128 MB akcelerator 3D

Miejsce na dysku twardym: 2 Gb

Opis - Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword
­

Gra rainbow six 3 athena sword to pierwsze oficjalne rozszerzenie do popularnej taktycznej strzelanki (FPS) Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield, wydane przez Ubisoft rok po premierze raven shield. Gra rainbow six athena sword po polsku niedługo później ukazała się dzięki firmie Cenega. Jeśli nie grałeś jeszcze w Raven Shield, a interesuje Cię rainbow six athena sword, ściągnij już teraz demo podstawki. Twórcy dodatku twierdzą, że dźwięk przestrzenny, tworzony przez osoby pracujące na planie filmu „Matrix”, zapewnia niezwykle realistyczne doznania, szczególnie w czasie walki przy wykonywaniu nowych misji.

­

Podobnie jak w raven shield, w athena sword mamy za zadanie unieszkodliwić i ostatecznie pokonać terrorystów ze znanej nam z wcześniejszych misji organizacji porywającej niewinnych cywili i wysadzającej w powietrze obiekty na całym świecie. Tym razem terenem działania naszego elitarnego oddziału staje się obszar Śródziemnomorza, a konkretnie Grecja, Włochy i Chorwacja. Przykładowe screenshoty z nowych lokacji rainbox six athena sword do pobrania z naszej galerii.

­

Pierwszy dodatek do raven shield, podobnie jak podstawka, dostępny jest tylko na PC, graczom konsolowym pozostaje więc wersja podstawowa gry na konsole, jak np. rainbow six 3 na ps2. Z kolei gracze PC nie mogą niestety ściągnąć wersji demonstracyjnej rozszerzenia, ale mogą zagrać w podstawkę rainbow six 3 demo, by poznać gameplay. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe misje z rainbow six athena sword pobierz screeny z galerii umieszczonej powyżej. Terenem naszych działań w krajach śródziemnomorskich w rainbow six 3 athena sword będzie chociażby zamek odrestaurowany jako muzeum sztuki współczesnej, czy ekskluzywny hotel. Dodano też kilka nowych rodzajów broni i 5 nowych trybów rozgrywki w trybie multiplayer. Ponadto działają w athena sword te same kody, których mogliśmy używać w raven shield. Pełna listka kodów do rainbow six athena sword za free dostępna jest w sieci (przykładowe kody również na naszej stronie).

­

Minimalne wymagania sprzętowe potrzebne do uruchomienia rainbow six athena sword, to podobnie jak w przypadku raven shield: Pentium III 800MHz, 256MB RAM, karta graficzna 32MB i 2GB pamięci na HDD. Ze względu na dawną datę wydania gry, w czasach sprzed Visty, nie wiadomo jak będzię się zachowywał rainbow six athena sword na windows 7. Póki co do athena sword wydano patch poprawiający kilka bugów dodatku. Łatkę aktualizującą do wersji 1.10 grę rainbow six athena sword udostępniono za darmo w sieci. Niestety fani serii chcący zobaczyć rainbow six athena sword na download wersji demonstracyjnej nie mają co liczyć, skoro nie pojawiła się w ciągu 5 lat od wydania dodatku. Zapraszamy do przejrzenia innych gier z kategorii gry akcji.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword

dodał: ~lool , 26.12.2011

też nie wiem xD

dodał: ~d , 07.03.2010

jak to pobrać