Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six

  • Pentium 200 Mhz
  • 32 MB RAM
  • Karta dźwiękowa
  • Akcelerator 3D
Opis - Tom Clancy's Rainbow Six

Tom Clancy to pisarz poczytnych książek sensacyjnych, który znany jest czytelnikom na całym świecie, zaś nakład jego książek liczy się w milionach egzemplarzy. Od dawna współpracuje on z branżą gier komputerowych, zaś gry sygnowane jego nazwiskiem to w większości bardzo udane produkcje. Nie inaczej rzecz się ma z wydanym wyłącznie na PC Rainbow Six (wyłącznie, choć zapowiadano również konwersję Rainbow Six na PSP). A ponieważ jest to pierwsza odsłona serii, można mówić, że jest to Rainbow Six 1.


W grze tej – zaznaczmy, że nie wydano Rainbow Six po polsku – wcielasz się w członka elitarnego oddziału antyterrorystycznego, który bierze udział w operacjach na całym świecie. Niestety, nie wydano wersji demo Rainbow Six do pobrania, dzięki której mógłbyś przetestować ten tytuł, jednak opisać go można jako połączenie gry akcji widzianej z perspektywy pierwszej osoby z dużym naciskiem na taktykę – czyli wydawanie komend pozostałym członkom formacji. Pełna wersja gry oferuje szesnaście dużych misji, gdzie odbijamy zakładników porwanych przez terrorystów różnych maści. Tu nie liczą się efektowne strzelaniny, a dokładne zaplanowanie i precyzyjne uderzenie.


Download Rainbow Six w wersji demo nie jest możliwy. Ponieważ jednak gra ma już swoje lata (dokładnie rzecz ujmując – jedenaście lat), być może doczekamy się kiedyś wersji Rainbow Six za darmo, a może również wyjdzie nawet wersja Rainbow Six pl. Jeśli jednak zdecydujesz się na jej zakup, zapewne zainteresuje Cię informacja, że gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Rainbow Six mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Wymagania gry są jak na dzisiejsze czasy śmiesznie małe – właściwie nie powinno się nawet o nich myśleć.


Jeśli chcesz zobaczyć grę w akcji przed zakupem, możesz obejrzeć filmiki z gry Rainbow Six dostępne online. Na koniec też ważna informacja – gra nie ma żadnych usterek, dlatego też nie wyszedł żaden patch Rainbow Six.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six