Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Wymagania już wkrótce.
Opis - Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier to kolejna odsłona popularnej serii gier akcji, w których wcielamy się w komandosa elitarnego oddziału “Duchów”. Premiera Ghost Recon: Future Soldier przewidziana jest na ten rok, jednak jak na razie mamy na temat gry dość niewiele informacji.

Wiadomo na pewno, że gameplay Ghost Recon: Future Soldier nie będzie różnić się od poprzednich odsłon  serii. Otrzymamy tu możliwość zabawy w trybie singlowym, kooperacji, a także zmagań sieciowych, czyli multiplayer. Podczas gry w Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier zostanie nam oddana możliwość używania prototypowych modeli broni, które będziemy testować na naszych wrogach.

Wiadomo, że zostanie wydany Ghost Recon: Future Soldier po polsku. Tytuł ten ukaże się na kilka platform. Możemy więc spodziewać się Ghost Recon: Future Soldier na PC, a także konwersji Ghost Recon: Future Soldier na Xbox 360. Posiadaczy konsol sygnowanych logiem Playstation z pewnością ucieszy wieść, że pograją w Ghost Recon: Future Soldier na PS3 oraz PSP. Co się tyczy wersji komputerowej, z pewnością nie będzie problemów z graniem w Ghost Recon: Future Soldier na Windows 7 i Vista. Chodza także plotki, że powstaną wersje Ghost Recon: Future Soldier na Linux i Mac. Nie jest to jednak jeszcze potwierdzone. Wracając do Windowsów, z pewnością będzie także możliwość używania Ghost Recon: Future Soldier na Vista i XP. Nie są jednak znane wymagania Ghost Recon: Future Soldier.

Oczywiście Ghost Recon: Future Soldier nie będzie za darmo. Tak w ogóle to na razie dostępny jest tylko trailer Ghost Recon: Future Soldier – możesz obejrzeć go na naszych stronach. Póki co to jedyny materiał z Ghost Recon: Future Soldier za free. W miarę pojawiania się kolejnych materiałów, będziemy umieszczać je na naszej stronie. Tak więc gdy tylko zostaną opublikowane jakieś tapety, screenshoty czy też concept-arty, a nawet i spolszczenie Ghost Recon: Future Soldier, będziesz mógł pobrać je z naszych stron. Miejmy nadzieję, że podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon, tak i tu będzie możliwy download Ghost Recon: Future Soldier w wersji demo. Zaglądaj więc na nasze strony, a jeśli będzie, pobierz Ghost Recon: Future Soldier w wersji demo ze stron naszego portalu za darmo!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier