Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Grin
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.02.2010
Rozmiar: 1.77 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6013

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Pentium 4 2.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 5 GB HDD
Opis - Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 to kolejna pozycja sygnowana nazwiskiem pisarza poczytnych thrillerów ipoweiści sensacyjnych, Toma Clancyego. Opisywany tu tytuł ukazał się w 2007 roku, zaś czy warto w niego zainwestować? Pomożemy Ci w podjęciu tej decyzji. Na naszych stronach znajduje się wersja demo Ghost Recon Advanced Warfighter 2 do pobrania, nadto mamy sporo materiałów z gry. Nim jednak pobierzesz demo i obejrzyj filmiki, przeczytaj opis tej gry.

Akcja Ghost Recon Advanced Warfighter 2 ma miejsce w 2014 roku. Na granicy USA-Meksyk dochodzi do zamieszek, które mogą przekształcić się w wojnę. Aby jej zapobiec, na miejsce zostaje posłany elitarny oddział do zadań specjalnych – „Duchy”, którego celem jest wykonanie misji mających przywrócić porządek. I te misje wykonujemy w Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Download Ghost Recon Advanced Warfighter 2 w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci zapoznać się z pierwszym zadaniem z kampanii dla jednego gracza. Jest to oczywiście wersja Ghost Recon Advanced Warfighter 2 na PC, ale gra wyszła także na konsole. Jesteś tutaj dowódcą oddziału i jako taka postać wydajesz rozkazy swym podopiecznym. Teren, na którym przyjdzie toczyć Ci walki, jest dość niebezpieczny – wokół kryją się rebelianci, posiadający nawet własne czołgi. Na szczęście w  Ghost Recon Advanced masz wiele sposobów na przeżycie w trudnych warunkach – z wezwaniem nalotu włącznie. Akcję gry obserwujesz z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś ciekaw, jak to wygląda? Mamy dla Ciebie trailer Ghost Recon Advanced Warfighter 2 oraz gameplay z zabawy. Nadto znajdziesz na naszych stronach patch Ghost Recon Advanced Warfighter 2. A jeśli masz już ten tytuł, być może zainteresują Cię kody (cheats) Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Każdy z tych materiałów znajduje się na osobnej stronie naszego portalu.

Oprócz tego masz okazję znaleźć w sieci niejeden poradnik Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Jeśli chcesz, pobierz screenshoty Ghost Recon Advanced Warfighter 2 znajdujące się w galerii przy tym opisie. Dadzą Ci one pojęcie o oprawia audiowizualnej tej produkcji. Zostały one wykonane z wersji Ghost Recon na PC – niektóre z nich świetnie nadają się na tapety! Trzeba też zauważyć, że jak na dzisiejsze standardy, wymagania Ghost Recon Advanced Warfighter 2 nie są zbyt wysokie.

Niestety, nie pograją w Ghost Recon posiadacze PS2. Nie wyszła także wersja Ghost Recon na Xbox. Można za to pograć w Ghost Recon Advanced Warfighter 2 na Xbox 360, wyszła także konwersja Ghost Recon Advanced Warfighter 2 na PS3. W naszym kraju opublikowano Ghost Recon Advanced Warfighter 2 po polsku w wersji kinowej (oryginalne dialogi + polskie napisy). Za publikację wersji Ghost Recon Advanced Warfighter 2  odpowiada Cenega. Jako że gra doczekała się wielu fanów, być może istnieje jakieś autorski spolszczenie Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Jeśli jesteś tego ciekaw, poszukaj w sieci. Wpisuj uważnie nazwę do wyszukiwarki, bowiem często wpisywane niepoprawne frazy to: ghost recon advance warfighter 2, ghost recon advanced war fighter, ghost recon advanced warfare 2, ghost recon advanced warfighter2, tom clancy ghost recon advanced warfighter 2, ghost recon 2 advanced, ghost recon advanced warfighters 2.

Jeśli więc interesują Cię kody (cheats) do Ghost recon na PC, przejdź na sąsiednią stronę naszego portalu. Przypominamy jeszcze raz, że nie ma edycji gry Ghost Recon na PS2, ani też konwersji  Ghost Recon Advanced Warfighter 2 na Xbox. Jeśli rozmyślasz na zakupem Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 na PC, przetestuj wersję demo tej produkcji.  Możesz pobrać wersję demonstracyjną gry Ghost Recon Advanced Warfighter 2 za darmo z naszych stron!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

dodał: ~szczurek , 11.06.2012

ale sie zarejiestruju i pobierz

dodał: ~y , 18.06.2010

ale puzniej ci sie wyświetla pobierz

dodał: lukasz012 , 23.04.2010

nie mogę sciągnąc bo pisze zarejestruj się o co z tym chodzi ?\n