Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter

Kategoria: Gry akcji
Producent: Grin
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.02.2010
Rozmiar: 532 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 378

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 128MB (Geforce 6600 lub lepsza), 5 GB HDD.
Opis - Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter to świetna, wciagająca gra akcji, w której wcielasz się w dowódcę oddziału „Duchów” – elitarnej formacji komandosów do arcyważnych zdań. Głównym celem jest powstrzymanie Junty, która chce przejąć władzę w Mexico City, a co za tym idzie –w całym Meksyku. Jest możliwy download Ghost Recon Advanced Warfighter w wersji demo, który zapozna Cię z mechaniką gry oraz jej oprawą audiowizualną. Nim jednak ściągniesz tą wersję, napiszemy Ci o niej parę słów.

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter przenosi nas do roku 2013 i pozwala na eksplorację olbrzymich terenów metropolii. Oprawa graficzna gry wykonana jest po prostu hiperrealistycznie, a jak na dzisiejsze czasy wymagania tego tytułu nie są zbyt wysokie. Pod Twoją komenda znajdują się zaprawieni w bojach weterani – wersja demonstracyjna Ghost Recon Advanced Warfighter do pobrania da Ci możliwość poznania się z nimi. Mamy także trailer oraz gameplay Ghost Recon Advanced Warfighter na naszych stronach  - obejrzyj te materiały, aby zobaczyć, jak prezentują się inne misje w praktyce.

Tytuł ten przykuwa na długie godziny do monitora. Wypada zauważyć, że oprócz Ghost Recon Advanced Warfighter na PC wyszła także konwersja gry na Xbox i Xbox360 oraz PS2 I PS3. Posiadacze różnych platform mogą zmierzyć się ze sobą w trybie wieloosobowym.  Niestety, nie istnieją kody do Ghost Recon Advanced Warfighter, które ułatwiłyby Ci zabawę. Mamy za to na naszych stronach patch Ghost Recon Advanced Warfighter, uspranwiający działanie gry. Pobierz łatką Ghost Recon Advanced Warfighter za darmo.

W naszym kraju wydano Ghost Recon Advanced Warfighter po polsku. Wydawcą wersji Ghost Recon Advanced Warfighter pl jest Cenega.  Jako że fanów gry jest wielu, być może istnieje jakieś fanowskie spolszczenie Ghost Recon Advanced Warfighter na PC. Jeśli chcesz, poszukaj go w sieci. Możesz także pobrać z galerii przy tym opisie grafiki Ghost Recon Advanced Warfighter za free.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter