Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TimeShift

Kategoria: Gry akcji
Producent: Saber Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.09.2009
Rozmiar: 577.24MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 544

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - TimeShift

  • Core 2 Duo 2.13GHz,
  • 2GB RAM,
  • karta graficzna 256MB (GeForce 8600 GTS lub lepsza),
  • 8GB miejsca na HDD,
  • Windows XP lub Vista
Opis - TimeShift
TimeShift to gra akcji (FPS) firmy Saber Interactive, która miała wiele problemów z jej wydaniem – ostatecznie światowym wydawcą stał się pod koniec 2007 r. Activision Blizzard, a dzięki CD Projekt mamy do timeshift także spolszczenie. Podane przez wspomnianych dystrybutorów timeshift wymagania dla PC to Core 2 Duo 2.13GHz, 2GB RAM, karta graficzna 256MB i 8GB miejsca na HDD (timeshift tak na vista, jak i na xp działa bez problemu). Zostały też wydane wersje konsolowe timeshift na xbox 360 i timeshift na ps3.
W tej strzelance z widokiem FPP osadzonej w świecie s-f nieco przypominającym cyberpunkowe wizje grafika jest przyjemna dla oka. W timeshift gameplay jest dość prosty, liczy się szybkość i sprawność, jednak gra jako taka jest dość rozbudowana, choć w ostatecznej wersji usunięto wiele pierwotnych pomysłów. Sama fabuła opiera się na próbie powstrzymania szalonego doktora Krone’a, który przenosząc się w czasie próbuje zmienić bieg dziejów tak, by wraz ze swoją korporacją mógł rządzić ludzkością. Jako żołnierz w zbroi o niezwykłych właściwościach ruszasz jego śladem. Dzięki swojemu uzbrojeniu możesz spowalniać lub nawet zatrzymać, a wreszcie także cofnąć czas. Ponadto mamy do wyboru liczne bronie dalekiego zasięgu o dużej sile rażenia, każda z dwoma trybami ostrzału.
Dostępny w timeshift tryb multiplayer pozwala na 6 typów rozgrywki zarówno w sieci LAN, jak i w Internecie w pojedynczej rozgrywce nawet 16 graczom, na 1 z 14 dostępnych map. W trybie dla pojedynczego gracza mamy natomiast do przejścia 24 dość zróżnicowane poziomy. Rozgrywkę w timeshift urozmaicają kody dostępne po uruchomieniu odpowiednich trainerów (każdy gracz timeshift na download trainerów może łatwo trafić w sieci, oczywiście do wersji timeshift pc).
W timeshift gra przypomina nieco klimatem System Shock, choć jest bardziej dynamiczna i przynależy jednak ściśle do strzelanek FPS. Jak pokazuje niejeden przedstawiający timeshift trailer, jest też pełna efektów świetlnych – wybuchów, strzałów itp., co bardzo dobrze się prezentuje w nowym enginie graficznym Havok 4.5.
Przez link na naszej stronie możesz pobrać timeshift demo. Warto też zainstalować usprawniający rozgrywkę w timeshift patch 1.2, który przede wszystkim bardzo podnosi jakość gry w trybie multiplayer (patch do timeshift można ściągnąć również z naszej strony). Ze względu na brutalność gry timeshift przeznaczony jest dla graczy, którzy ukończyli 18-ty rok życia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: TimeShift

dodał: Eragrom , 20.09.2009

Gry+Dema= Trojan