Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

This is Vegas

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Surreal
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - This is Vegas
­

This is Vegas na PC to gra akcji, przypominająca serię Grand Theft Auto, która ma szansę osiągnąć sukces, jeżeli zostanie w ogóle wydana. Przygotowaniem gry zajmowało się bowiem w przeszłości studio Midway, które niestety po problemach finansowych zostało przejęte przez Warner Bros, wraz z całą paletą gier opracowywanych przez to studio. Według ostatnich informacji This is Vegas ma jednak zostać wydane przez nowego właściciela i miejmy nadzieję, że informacje te się potwierdzą. Premiera This is Vegas była zapowiedziana na koniec 2009 roku, ale raczej wątpliwe jest, że gra ukarze się w tym terminie i bardziej prawdopodobny jest któryś kwartał 2010 roku. Planowane jest, oprócz wersji na komputery osobiste, wydanie This is Vegas na PS3 i Xbox 360.

­

Fabuła game This is Vegas opowiada historię młodego i pełnego pomysłów gangstera, który pragnie przejąć kontrolę nad Las Vegas i zrobić z tego miasta swoje małe królestwo. Nie będzie to jednak zbyt łatwe, gdyż główny bohater gry jest na początku praktycznie spłukany, a do tego by spełnić swoje marzenie musi zmierzyć się z dotychczasowym „zarządca” miasta – Prestonem Boyer. Gry typu This is Vegas, od dawna charakteryzują się otwartością miasta i nieliniową rozgrywką i tak też ma być w tym przypadku. Gracz będzie miał szansę zdobyć kolejne szczeble gangsterskiego fachu, by wreszcie pokonać swojego rywala. Głównym źródłem dochodu, przynajmniej na początku gry, mają być oczywiście kasyna, ale także nielegalne wyścigi, czy choćby uliczne bójki. Nie mogło by się także obejść bez jakiś poważniejszych zleceń, w których gracz ma mieć okazję się wykazać i zaprezentować swój gangsterski fach.

­

Galeria z This is Vegas pokazuje piękne, oświetlone neonami miasto, które ma być wierną kopią znanego wszystkim „miasta kasyn”. Na razie niestety nie są jeszcze znane wymagania This is Vegas, ale możliwe, że będzie potrzeba w miarę mocnego komputera by ją odpalić. Prawdopodobnie będzie możliwe natomiast uruchomienie This is Vegas z Windows 7, zwłaszcza, że oba te tytułu mogą się ukazać w podobnym terminie. Niestety nie wiadomo, kiedy będzie możliwy download demo This is Vegas i czy takowe zostanie w ogóle wydane. Miejmy nadzieję, że studio Surreal Software, zajmujące się teraz produkcją gry upora się z nią w miarę szybko. W oczekiwaniu na premierę warto natomiast obejrzeć trailer z This is Vegas, jeszcze ujawniony przez Midway, który wprowadza w klimat gry. Jeśli lubisz tego typu gry to zapraszamy również do innych tego typu pozycji, dostępnych w dziale – gry akcji na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: This is Vegas