Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Thief: The Dark Project

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Looking Glass Technologies
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.10.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Thief: The Dark Project

  • Pentium II 233MHz,
  • 32MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Thief: The Dark Project

Thief: The Dark Project to pierwsza i przez wielu uważana za najlepszą część serii o złodzieju Garett’cie, która włożyła wiele do szczególnego gatunku gier akcji, a mianowicie skradanek. Niestety wydawca gry Eidos nie zdecydował się na wydanie demo Thief: The Dark Project przez co gracze by w nią zagrać muszą ją kupić. Szkoda również, że po tylu latach nie jest dostępny Thief: The Dark Project za free, ale być może taka sytuacja jeszcze nastąpi. Brak download Thief: The Dark Project nie powinien jednak martwić nikogo, gdyż gra w tych czasach kosztuje bardzo niewiele i każdego powinno być stać na jej zakup . Jeśli jesteś fanem Thief: The Dark Project to ściągnij trzecią część serii, którą znajdziesz oczywiście na naszej stronie.

W grze Thief nie ma miejsce na ciągłą walkę, krew, a naszym głównym zadaniem jest raczej jej unikanie. Gracz ma okazję wcielić się w złodziejaszka o imieniu Garett, który będąc wytrenowanym przez tajną organizację, ma dla niej wykraść kilka przedmiotów z City. Szkoda tylko, że nie istnieje Thief: The Dark Project po polsku, gdyż młodsi gracze mogą nie znać języka angielskiego. Brak Thief: The Dark Project pl nie powinien jednak martwić w miarę starszych graczy, którzy powinni być do takiej sytuacji przyzwyczajeni. W razie problemów zawsze pozostaje spolszczenie do Thief: The Dark Project, które można pobrać i zainstalować. Przed tym jednak wymagana jest instalacja Thief: The Dark Project patch, który za darmo możecie znaleźć w naszym serwisie.

Ponieważ nie ma wersji demonstracyjnej Thief: The Dark Project do pobrania ze strony twórców, to gracze, którzy nie znają tego tytułu mogą mieć problemy z przekonaniem się do niej. Na szczęście istnieje trailer z Thief: The Dark Project, który prezentuje najważniejsze cechy tej pozycji. Na naszej stronie możecie także znaleźć niezastąpione kody do Thief: The Dark Project za darmo. Wymagania gry są bardzo niskie i na razie nie wiadomo czy będzie możliwe uruchomienie Thief: The Dark Project pod Windows 7. Jeśli chcesz zagrać w grę przypominającą Thief: The Dark Project to pobierz trzecią część tej serii, którą znajdziesz w naszym serwisie za free.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Thief: The Dark Project

dodał: ~super , 04.08.2014

supeeeeerrr

dodał: ~małgosia , 03.02.2014

oki\\n

dodał: ~bogusia1 , 02.02.2014

oki

dodał: ~anal , 27.05.2013

dobra gra.

dodał: ~Thief , 09.09.2010

Super gra!