Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Thief: Deadly Shadows

Kategoria: Gry akcji
Producent: Iom STorm
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.10.2009
Rozmiar: 426.85MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 920

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Thief: Deadly Shadows

Pentium 4 2.0 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza), 3 GB HDD
Opis - Thief: Deadly Shadows

Thief: Deadly Shadows to trzecia część znakomitej gry akcji, w której gracz wciela się w postać tytułowego złodzieja o imieniu Garett, który po raz kolejny będzie musiał przechytrzyć wielu przeciwników i uratować miasto przed nadchodzącą erą mroku. Seria Thief na PC to klasyczna skradanka w stylu Splinter Cell, która wymaga dość sporych umiejętności od graczy. Niekiedy bowiem, przejście kolejnego zadania może okazać się zbyt skomplikowane, dlatego przydają się kody do Thief: Deadly Shadows, które pozwalają na odblokowanie wielu bonusów w grze.

Kody do Thief: Deadly Shadows są za free i można je znaleźć na naszej stronie. Twórcy gry postanowili wprowadzić do niej masę zmian i dlatego Thief: Deadly Shadows do pobrania w wersji demonstracyjnej zaskoczy wielu graczy, nawet tych którzy znają jej poprzednie wersje. Przede wszystkim ogromnej poprawie uległa grafika co prezentuje trailer z Thief: Deadly Shadows. Widać na nim, że akcja gry przenosi graczy do średniowiecznego i mrocznego miasta, w którym naszym zadaniem jest wykradanie cennych przedmiotów i próba jego ocalenia. Thief: Deadly Shadows demo pozwala w pełni zaznajomić się z klimatem tej gry. Oczywiście download Thief Deadly Shadows jest dostępny z naszego serwisu. By przekonać się jak ciężki jest fach złodziejaszka ściganego przez całe miasto wystarczy zagrać za darmo w Thief: Deadly Shadows i pokonać jedną z przykładowych misji. Ściągnij Thief: Deadly Shadows i pomóż Garettowi wykonać powierzone mu zadania.

Oprócz oprawy graficznej w grze zmianie uległo także sporo innych elementów. Przede wszystkim ekwipunek naszego bohatera został wzbogacony o kilka niezbędnych elementów i wraz z najpopularniejszymi sztyletem i wytrychem zupełnie wystarcza by włamać się nawet do najbardziej zabezpieczonego miejsca. Co najważniejsze ekwipunek nie jest za każdym razem inny, ale to co gracz już zdobył pozostaje z nim do końca. Także poziom trudności został jeszcze bardziej wyśrubowany, dlatego cieszy możliwość gry w Thief: Deadly Shadows po polsku. Dystrybutorem Thief: Deadly Shadows pl w naszym kraju jest firma Cenega. Dostępne jest także dodatkowe spolszczenie do Thief: Deadly Shadows, które przydaje się jeżeli ktoś posiada angielską wersję gry.

Gra nie uchroniła się przed drobnymi błędami, których część eliminuje na szczęście patch do Thief: Deadly Shadows, który możecie również pobrać z naszej strony. Ponieważ gra oparta jest na silniku graficznym Havoc to jej wymagania są dość wysokie, niemniej jednak nie wiadomo na razie nic by gra w Thief: Deadly Shadows pod Windows 7 była niemożliwa lub utrudniona. Pobierz Thief: Deadly Shadows i przekonaj się sam jak wygląda skomplikowane życie złodzieja, przeciwko któremu jest cały świat.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Thief: Deadly Shadows

dodał: ~czernik , 02.03.2010

to chodzi pod 7 czy nie??

dodał: Sander00 , 16.01.2010

A to dziwne, bo jakoś ja sobie normalnie gram ;]

dodał: ~stalkermz , 02.11.2009

thief deadly shadows nie chodzi pod windows 7 :\\ od razu mówię