Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Thief 2: The Metal Age

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Looking Glass Technologies
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Thief 2: The Metal Age

  • Pentium II 300MHz,
  • 128MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Thief 2: The Metal Age
­

Thief 2: The Metal Age to sequel flagowego tytułu ze stajni Eidos, który zdobył uznanie graczy na całym świecie w 2000 roku. Za przygotowanie gry odpowiedzialne było studio Looping Grass Studios i trzeba przyznać, ze wywiązało się ze swojej pracy wzorowo. Martwi tylko fakt, że nie istnieje demo Thief 2, które pozwoliłoby wrócić graczom choć na chwilę do świata tej gry. Brak wersji demonstracyjnej Thief 2 za free zmusza graczy do zakupu pełnej wersji gry. Na szczęście, chociaż nie ma Thief 2 do pobrania z sieci to zawsze pozostaje darmowy trailer z Thief 2, który prezentuje najważniejsze elementy tego tytułu. Co więcej jest lubisz gry w stylu Thief 2 to ściągnij inne tego typu pozycje dostępne na naszej stronie.

Thief 2 Game na PC to klasyczna skradanka w której wcielamy się tytułowego złodzieja i spędzamy nasz czas na okradaniu bogatych mieszkańców, w przerwach wykonując jakieś dodatkowe misje. Sama rozgrywka nie różni się zatem zbyt wiele od poprzedniczki, ale stanowi udoskonaloną jej wersję. Przede wszystkim download

Thief 2 pozwala na spędzanie więcej czasu przy złodziejskim fachu, niż przy walce z potworami itd. o co zabiegali fani pierwszej części gry. Także poziom trudności nieznacznie uległ poprawie i zachowanie naszych przeciwników nie jest już takie czytelne i obojętne. Przez to przydają się kody do Thief 2 które możecie znaleźć w naszym serwisie

. Thief 2 kody za darmo odblokowują wiele bonusów i ułatwiają rozgrywkę. Po raz pierwszy w serii pojawiły się również przedstawicielki płci pięknej, które będą próbowały nas powstrzymać co dodatkowo jest dużym plusem tej gry. Oprócz tego dodano w niej m.in. nowy typ strzał, które przyczepiają się nawet do metalu i szkoda, że brak demo Thief 2 uniemożliwia ich wypróbowanie za darmo.

Niestety nie ma Thief 2 po polsku, chociaż gra jest dostępna w naszym kraju. Brak Thief 2 pl nie powinien jednak przeszkadzać nikomu, gdyż zawsze można pobrać dodatkowe spolszczenie do Thief 2, które można znaleźć w sieci. Przydaje się także najnowszy patch do Thief 2, aktualizujący grę i nanoszący drobne poprawki, a który znajdziecie na naszej stronie. Jeśli chodzi o wymagania Thief 2 to nie są zbyt wysokie. Wystarczy system operacyjny np. Windows XP by Thief 2 uruchomił się na praktycznie każdym komputerze . Nie powinno być też problemów z grą w Thief 2 pl pod Windows 7. Jeżeli jakieś problemy wystąpią to na pewno szybko pojawi się jakaś nakładka do Thief 2 do pobrania, która rozwiąże ten problem. Ponieważ nie ma Thief 2 pl to pobierz wersję demonstracyjną trzeciej części tej serii, którą znajdziesz w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Thief 2: The Metal Age