Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Theseus - Return of the Hero

Kategoria: Gry akcji
Producent: Sigma Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.05.2009
Rozmiar: 32 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 275

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Theseus - Return of the Hero

  • Pentium II 400 MHz
  • karta graf. z Direct3D 16 MB RAM
  • 64 MB RAM
Opis - Theseus - Return of the Hero

Pobierz darmową grę akcji Theseus - Return of the Hero!

Theseus - Return of the Hero to dynamiczna strzelanina osadzona w czasie inwazji potworów na Ziemię. Wciel się w tytułowego Theseusa i zacznij eksterminację najeźdźców. Gra jest w pełni darmowa i do bezpłatnego pobrania. Znajdziesz tu 10 misji, które w większości dzieją się na otwartej przestrzeni, nieraz jednak przyjdzie Ci odwiedzić las, zniszczone wsie i miasta. Do dyspozycji masz sześć typów broni oraz sklep, w którym możesz je ulepszać między misjami.

Nie czekaj więc, tylko pobierz grę Theseus - Return of the Hero. Ziemia czeka na bohatera, który ją ocali!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Theseus - Return of the Hero