Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Walking Dead

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Telltale Games
Data dodania: 29.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - The Walking Dead
The Walking Dead to popularny na świecie serial, w którym obserwujemy losy grupki ludzi w świecie opanowanym przez żywe trupy, czyli zombie. Jako że producenci gier lubią przenosić do wirtualnego świata ekranowe hity, zapowiedziano już grę pod tym samym tytułem, za wydanie której ma odpowiadać znane z produkcji przygodówek Telltale Games. Niestety, jak na razie nie ma praktycznie żadnych konkretnych informacji o tym tytule. Nie jest też znana data premiery The Walking Dead na PC, jednak te informacje powinny przynieść nam kolejne miesiące.

Wiadomo jednak, że tytuł ten będzie osadzony mocno w serialowej rzeczywistości. Możliwe,  że The Walking Dead na PC doczeka się tez swojej konsolowej konwersji, jednak na razie to jeszcze nic pewnego. Wiadomo jednak, że trwają już zaawansowane prace nad tym tytułem, więc lada dzień powinniśmy zobaczyć pierwsze screeny z gry. Także i trailer The Walking Dead to tylko kwestia kilku najbliższych tygodni.

Tytuł ten z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom gier z zombie w roli głównej. Prawdopodobnie będzie to gra akcji, jednak zważywszy na to, co do tej pory wydawał producent, możemy mieć równie dobrze do czynienia z przygodówką.  Jak więc widać co do tej pozycji jest jak na razie więcej pytań, niż konkretnych informacji. Kto lubi tego typu klimaty, powinien pilnie nasłuchiwać wieści na temat gry. Bez wątpienia rozjaśnią nam obraz sytuacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Walking Dead

dodał: ~Madzia , 08.07.2014

Fajne

dodał: ~jest najlepsze , 19.06.2014

jest najlepsza