Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Swarm

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Targem
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Swarm

  • Procesor: Pentium 4 2.8 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 3.5 GB
Opis - The Swarm

The Swarm (Rój) to futurystyczna gra akcji osadzona w mrocznej konwencji apokaliptycznego science-fiction. Gra toczy się w perspektywie trzecioosobowej, a miejsce akcji to zrujnowana w walkach z kosmicznymi najeźdźcami Moskwa. Ponieważ skala ataku obcych była tak ogromna postanowiono zniszczyć ich przy pomocy broni atomowej co w efekcie doprowadziło do zamiany Ziemi w post nuklearną pustynię. Niestety nie udało się również zniszczyć wszystkich obcych. Gra posiada liczne innowacyjne rozwiązania rodem z cRPG takie jak możliwość nabywania nowych umiejętności etc. jest to rozwiązane w szalenie interesujący sposób gdyż gracz ma możliwość mutowania i przejmowania umiejętności obcych, których napotyka po drodze może wpływać zarówno na swoją fizjonomię np. wymienić ręce na szpony jak również na zdolności psychiczne, a właściwie niemal magiczne takie jak. np. umiejętność spowalniania czasu. Gra jest pięknie zrealizowana graficznie z niebywałą dbałością o szczegóły, gracze, którzy zwiedzali kiedyś Moskwę rozpoznają natomiast liczne lokacje prawdziwego miasta, które zostały odwzorowane w grze.­­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Swarm