Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Suffering

Kategoria: Gry akcji
Producent: Surreal
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.03.2009
Rozmiar: 1.26GB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1533

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - The Suffering

-Pentium III 1 GHz

-256 MB RAM

-karta grafiki 32MB

-2 GB HDD

Opis - The Suffering

Pobierz całkowicie za darmo niesamowitą grę akcji The Suffering!

The Suffering jest doskonale znanym tytułem wśród miłośników mrocznych gier akcji. Tytuł ten zebrał świetne recenzje, zarówno w polskich magazynach branżowych, jak tez i portalach poświęconym grom.  Pobierz grę teraz całkowicie za darmo, bez żadnych ukrytych opłat ani reklam wewnątrz rozgrywki!

Bohaterem The Suffering jest człowiek imieniem Torque, którego poznajemy w momencie, gdy trafia do zakładu karnego na wyspie Abbott. Jest oskarżony o zabójstwo swojej żony i dziecka. Zostaje skazany, choć do samego końca próbuje dowieść swej niewinności. Zakład karny Abbott owiany jest złą sławą - nie tylko dlatego, że dokonuje się tam najwięcej morderstw w więzieniach na terenie USA. Wcześniej na terenie wyspy stała willa, w której mieszkała zamożna arystokracja, jednak wszyscy członkowie rodziny w tajemniczych okolicznościach doznali utraty zmysłów.

Pobierz całkowicie za darmo mroczną, krwawą grę akcji The Suffering i pokieruj losami Torque'a. Eksploruj ponure lokacje przeklętego więzienia, gdzie senne koszmary ożyły i krążą po korytarzach w poszukiwaniu krwawych ofiar. Przekonaj się, jak może wyglądać piekło, docenisz też pracę grafików, którzy pieczołowicie stworzyli jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w historii survival horrorów.

Pobierz darmową grę The Suffering i rzuć się w wir walki o przetrwanie. Podczas walki akcję obserwować możesz wedle własnego wyboru - z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Na Twej drodze staną łaknące krwi potwory, które będziesz eliminować przy użyciu broni palnej - a gdy ta okaże się niewystarczająca, otrzymasz możliwość transformacji w przerażającą bestię. Jesteś ciekaw dlaczego i jak? Pobierz teraz całkowicie za darmo grę i przekonaj się samemu!

THE SUFFERING to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika mrocznych gier akcji i survival horrorów. Teraz nie musisz wydawać na nią ani grosza - jest do pobrania całkowicie za darmo, bez żadnych ukrytych opłat czy też irytujących, pojawiających się w grze reklam. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłosników nie tylko gier komputerowych, ale i horrorów. Pobierz więc za darmo ten tytuł i wkrocz w świat mroku...Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Suffering