Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Mark

Kategoria: Gry akcji
Producent: T7 Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.10.2009
Rozmiar: 179.35MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 913

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Mark

Pentium 4 2.8 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 256MB (Geforce 6600 lub lepsza), Windows XP
Opis - The Mark
Dynamiczna gra akcji The Mark jest dziełem polskiego studia T7 Games. Jak to w osadzonych współcześnie shooterach bywa, ponownie przyjdzie nam ratować świat przed złowrogimi knowaniami. Tym razem zagraża mu sojusz rosyjskiego multimiliardera z Al.-Kaidą. Pierwszym dziełem tej spółki ma być atak na Londyn. Jak go powstrzymać? Posyłając dwóch ludzi do akcji – oficera marines oraz najemnika. Możesz przetestować ich obu, ponieważ mamy dla Ciebie do pobrania The Mark demo.

Download The Mark w wersji demonstracyjnej nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli poznać mechanikę gry oraz jej oprawę audiowizualną. Wybierasz jednego z dwóch bohaterów i sterujesz nim, eliminując kolejnych przeciwników i wykonując kolejne zadania. Wybór postaci jest ważny – każda dysponuje nieco innym wyposażeniem. Pobierz The Mark free demo i przetestuj je! Pełna wersja zaoferuje Ci równiez tryb zabawy wieloosobowej, w którym otrzymasz sześć specjalnych mapek do kooperacji z drugim graczem, a także cztery wielkie plansze dla maksymalnie szesnastu graczy walczących z postaciami sterowanymi przez sztuczną inteligencję oraz ze sobą.

Gra The Mark wyszła po polsku, więc po jej nabyciu nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie The Mark. Uprzedzamy jednak, że dostępna za darmo wersja demo The Mark nie jest wykonana z polskiej edycji z gry. Jeśli masz już pełną wersję The Mark pl, możemy zaoferować Ci patch The Mark. Ściągnij łatkę The Mark, aby poprawić działanie gry. Jeśli zaś sam gameplay będzie nieco za trudny, znajdziesz w sieci kody The Mark. Podobnie jak i trailer The Mark, który ukaże Ci grę w akcji.

The Mark działa z Windows 7 i systemami jak Xp czy Vista.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Mark