Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Lord of the Ring: Return of the King

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Hypnos Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Lord of the Ring: Return of the King

  • Procesor: Pentium 4 1.6 GHz
  • Pamięć RAM: 256 MB
  • Karta graficzna: 64MB
  • Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Opis - The Lord of the Ring: Return of the King

The Lord of the Ring: Return of the King to gra akcji rozgrywana w perspektywie trzecioosobowej (TPP) osadzona w konwencji świata fantasy znanego z książek J.R.R. Tolkiena. Gra poświęcona jet wydarzeniom z trzeciej części trylogii pt. Powrót króla. Przedstawienie świata i postaci nawiązuje zaś do filmów Petera Jacksona, na fali popularności, których powstała gra. Co więcej filmowi aktorzy użyczyli swoich głosów postaciom w grze, a muzykę skomponował sam Howard Shore. Zadanie, które stoi przed graczem jest zgoła nie bagatelne: to doprowadzenie do zniszczenia Pierścienia Władzy oraz pokonanie Saurona i armii jego popleczników.  Gracz może wcielić się w postaci z drużyny pierścienia: Froda, Aragorna, Sama, Legolasa czy samego Gandalfa (w sumie do wyboru jest ośmiu bohaterów). Sama rozgrywka jest niezwykle dynamiczna, a akcja gry wartka, czekają nas niezliczone pojedynki, często z wieloma przeciwnikami naraz, będziemy mieć możliwość korzystać w wielu elementów otoczenia jak również wykonywać skomplikowane sekwencje ciosów (combo) by jednocześni skuteczniej razić większą liczbę wrogów. Reasumując The Lord of the Ring: Return of the King to bardzo udana gra akcji stanowiąca świetne uzupełnienie dla kinowego filmu.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Lord of the Ring: Return of the King

dodał: ~xd , 09.09.2010

pisze tylko opis

dodał: kamcio1478 , 13.06.2009

gdzie to się pobiera\n