Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Hunt

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Orion Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Hunt

  • Procesor: Pentium 4, 3 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 3 GB
Opis - The Hunt

The Hunt to rosyjska gra akcji rozgrywana w perspektywie pierwszej osoby (FPP). Akcja ma miejsce w przyszłości, konkretnie w 2025 roku, wizja, która roztaczają przed nami twórcy jest niezwykle ponura i przesiąknięta przemocą. W świecie opanowanym przez zbrodnie przestępcy zmuszani są do brania udziału w programach typu reality-show, gdzie muszą nawzajem się zabijać walcząc samemu o przeżycie. Bohater, w którego wciela się gracz, zostaje niesłusznie oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił i zmuszony do wzięcia udziału w makabrycznej rozgrywce. Stoją przed nami więc dwa cele: przeżyć i udowodnić swoją niewinność. Gra nie jest klasyczną strzelanką gdyż, główny nacisk położona na skradanie się, ­atakowanie z znienacka i jak najdłuższe pozostawanie w ukryciu, co nie jest proste gdyż AI postaci sterowanych przez komputer stoi na bardzo wysokim poziomie. Na potrzeby gry został napisany specjalny silnik graficzny, posiada ona również klasyczny tryb multiplayer z podstawowymi rodzajami rozgrywek. ­­

trailer gry The HuntDodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Hunt