Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Godfather 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 28.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - The Godfather 2

  • Core 2 Duo 2.8 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
  • 9 GB HDD,
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - The Godfather 2
Akcja kontynuacji The Godfather przenosi nas w lata 60-te XX wieku. Grę nazwano po prostu Ojciec Chrzestny 2 i słusznie, bowiem gameplay nie różni się zbyt wiele od poprzedniczki. Niestety, download The Godfather 2 w wersji demo nie jest możliwy, dlatego też postaramy się niniejszym opisem przybliżyć Ci tą produkcję.
Zacznijmy od tego, że gra Ojciec Chrzestny 2 stawia nas od razu nieco wyżej w hierarchii mafii niż pierwsza część. Sam Don Corleone zleca graczowi, aby odbudował jego upadające imperium. Mamy więc od razu do dyspozycji szereg zbirów na swe usługi, a także opcję zarządzania podległymi rodzinie lokalami i dzielnicami. Niestety, The Godfather II nie doczekał się żadnej grywalnej wersji demonstracyjnej, więc nie możesz sprawdzić tego tytułu przed zakupem. A dzieje się tu naprawdę dużo. Gameplay The Godfather 2 zabiera gracza między innymi na Kubę i Florydę. Jeśli więc podobała CI się poprzednia część, musisz zagrać również i w tą.. Choć nie ma wersji The Godfather II za free, to każdy szanujący się miłośnik mafijnych opowieści powinien nabyć ten tytuł.
Gra The Godfather 2 to brutalna, męska rozgrywka z naciskiem na aspekt ekonomiczny. Masz tu nawet specjalny widok terenu (z lotu ptaka), dzięki któremu łatwo zorientujesz się, jak rozwijają się interesy na podległym Ci terenie. Możesz wykonać download obrazków The Godfather II, znajdujących się przy tym opisie, aby zobaczyć oprawę wizualną produkcji. Jeśli chcesz więcej, odwiedź stronę producenta i pobierz inne z The Godfather 2 – znajdziesz tam również trailer gry. A jeśli masz już ten tytuł, być może zainteresuje Cię fakt, że mamy kody do The Godfather 2 za darmo. Znajdują się one na osobnej stronie. Oczywiście kody do The Godfather 2 są za free.

Oczywiście wydano w naszym kraju The Godfather 2 po polsku, jeśli chcesz jednak zmienić posiadaną, oficjalną wersję The Godfather 2 pl na nieco inną, jest na to sposób – fanowskie spolszczenie The Godfather 2. Jak je znaleźć? Odwiedź jedno z forum The Godfather 2, które dostępne są w sieci.

Wymagania The Godfather 2 nie są może najniższe, ale gra posiada cieszącą oko i ucho oprawę audiowizualną. To wszystko sprawia, że Ojciec Chrzestny II jest godną uwagi produkcją.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Godfather 2

dodał: ~ktoś , 04.09.2016

jak?\n

dodał: ~Szwedamu , 18.10.2015

JEJ\\n

dodał: ~ktos , 24.12.2011

ham

dodał: ~ktoś... , 05.06.2010

ale hamy jak to pobrać