Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Godfather

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 28.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - The Godfather

  • Pentium 4 1.4 GHz,
  • 256MB RAM,
  • karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza),
  • 5 GB HDD, Windows 2000/XP
Opis - The Godfather
Don Coleone. Co Ci kojarzy się z tym nazwiskiem? Mafia, wymuszenia, rozboje, mroczny światek przestępców. Stworzył go na papierze Mario Puzo, sfilmował F.F. Coppola i od tego czasu zawsze mafia kojarzy się z tym nazwiskiem. Nic dziwnego, że branża komputerowa sięgała nie raz po motywy z powieści i filmu, jednak tylko dwa tytuły oddają najlepiej życie gangstera: Mafia oraz The Godfather. Niestety, wydawca tego drugiego nie udostępnił wersji demo The Godfather do pobrania, dlatego też poniższym opisem chcemy Ci nieco przybliżyć ten świetny tytuł.

Co przede wszystkim rzuca się w oczy od razu po uruchomieniu gry, to wierność komputerowych postaci tym znanym z filmu. Mało tego, wielu aktorów w nim grających podkładało głos dla występujących tu postaci! Zaczynasz zabawę jako szeregowy gangster rodziny Corleone, zaś Twoim celem jest stanie się jej głową bądź założenie swojej. Jak tego dokonać? Zwiększając wpływy. Ponieważ download The Godfather za darmo nie jest możliwy, wyjaśniamy: musisz terroryzować właścicieli sklepów, barów i magazynów. Ojciec Chrzestny to gra bardzo brutalna i krwawa – dla dorosłych graczy. Fabuła tego tytułu jest nieliniowa – samemu decydujesz, jak będziesz nastawiony do pięciu innych mafijnych rodzin w mieście oraz kogo będziesz niszczył. Jeśli chcesz zobaczyć oprawę wizualną produkcji, pobierz obrazki The Godfather umieszczone przy tym opisie. Przekonają Cię one z pewnością do tego, że gra wygląda niczym film.

W naszym kraju wydano The Godfather po polsku (oczywiście nie ma żadnej wersji The Godfather free). Jeśli więc nabędziesz The Godfather pl, nie będzie Ci potrzebna żadne spolszczenie The Godfather. Nim jednak dokonasz zakupu, sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania The Godfather. Tytuł ten ukazał się kilka lat temu, jednak cały czas cieszy się sporą grywalnością. Możesz poszukać o tym informacji w Internecie – uważaj, by poprawnie wpisywać nazwę gry do wyszukiwarki, bowiem często odnotowuje się błędne frazy „the godfather” i ojciec chrzesbty.

Gra The Godfather powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc grać w The Godfather mając Windows 7 czy Vista albo XP. Ponieważ download gry Ojciec Chrzestny w wersji demo nie jest możliwy, mamy dla Ciebie na pocieszenie kody do tego tytułu. Znajdziesz na naszych stronach cheaty do Ojciec Chrzestny za free. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Godfather

dodał: ~Karol , 09.06.2016

Ta gra jet pardzo fajna

dodał: ~Karol , 09.06.2016

The Godfather

dodał: ~lol , 01.06.2012

hehe

dodał: ~siwymaciek20 , 07.04.2012

ta gra jest fantastyczna\\n

dodał: Michal210597 , 12.12.2010

fajna gra\n

dodał: quentin197611 , 11.11.2010

super gra

dodał: ~xdx , 14.04.2010

kup se

dodał: ~groszek , 25.03.2010

jak to ściągnąć ??

dodał: ~xd , 25.01.2010

chyba The Goldfather

dodał: ~chuj , 08.11.2009

The Godfather

dodał: ~chuj , 08.11.2009

The Godfather