Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The First Templar

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Haemimont Games
Data dodania: 06.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - The First Templar

Już wkrótce!
Opis - The First Templar
The First Templar to gra, która ukazała się w lipcu 2011. To jedna z ciekawszych produkcji ostatnich miesięcy, dlatego warto jej się przyjrzeć. Tym bardziej, że gameplay The First Templar top miks kilku popularnych gatunków.

W grze przenosimy się do średniowiecza, a konkretnie odwiedzamy XIII wiek. Bohaterami jest nietypowa para – templariusz oraz heretyczka z możnego rodu – zaś ich celem sekret Świętego Graala. Podczas rozgrywki można sterować obydwoma postaciami – w trybie kooperacji dwóch żywych graczy – lub też jedną – wówczas druga kieruje SI. Jest to gra akcji z elementami rpg (istotnym elementem gry jest rozwój umiejętności za punkty doświadczenia) oraz łamigłówkami rodem z gier przygodowych. Przedsmak produkcji daje trailer The First Templar, który znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu.

Tytuł ten ma ukazał się zarówno na konsole, jak i PC. Gra wyszła również na platformę Xbox – konwersja na PS3, Wii czy inne nie jest jak na razie przewidywana. Jak na razie żaden polski wydawca nie zadeklarował chęci wydania wersji The First Templar pl. Miejmy jednak nadzieję, że któryś zainteresuje się tą dobrze zapowiadająca produkcją.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The First Templar