Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Dark Mod 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: The Dark Mod Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 2 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 125

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - The Dark Mod 2

The Dark Mod 2 to gra, na którą szczególną uwagę powinni zwrócić miłośnicy mega klasyki skradanek, czyli Thief, a także wszystkie osoby, które lubią ten rodzaj gier. Jest to bowiem produkcja bazowana na wspomnianym tytule, jednak znacznie rozwijająca pierwotny gameplay. Gracz ma okazje pokierować tu złodziejem, który nie walczy, a stara się uniknąć konfrontacji poprzez bycie niewidzialnym – do czego wykorzystuje cień, meble czy też otoczenie. Podczas rozgrywki będziemy musieli wykonać kilkadziesiąt coraz bardziej skomplikowanych misji, a kluczem do sukcesu w każdej jest cierpliwość. Sprawia to zarazem, ze rozgrywka może trwać nawet kilkadziesiąt godzin.


Jeśli komuś spodoba się ta gra, z pewnością zainteresuje go wiadomość, że cały czas powstają kolejne misje dla protagonisty, a zestawy nowych można pobrać z oficjalnej strony gry. Drugą cieszącą informacją jest wieść, że The Dark Mod 2 jest dostępny za darmo w pełnej wersji. Każdy może więc w każdej chwili spróbować swych sił w tej produkcji. Niestety, nie ma ona polskiej wersji językowej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Dark Mod 2