Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Cursed Crusade

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Kylotoon
Data dodania: 21.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - The Cursed Crusade
The Cursed Crusade to dynamiczna gra akcji, która powinna spodobać się wszystkim użytkownikom lubiącym okres średniowiecza. Przenosimy się tu do XII wieku, gdzie rusza kolejna krucjata, a wraz z nią templariusz Denz, który będzie głównym protagonistą rozgrywki. Zapowiedziano ją na lipiec 2011 roku. Jakie atrakcje przygotowano dla graczy, którzy nabędą tą produkcję?

Przede wszystkim atrakcją będzie tryb kooperacji. Do wspomnianego krzyżowca może dołączyć najemnik imieniem Esteban. W przypadku braku drugiego gracza będzie nim sterować SI. Zaplanowana dla duetu kampania podzielona jest na pięć rozdziałów. Nie obejdzie się bez walki z licznymi przeciwnikami, zaś jednym z największych plusów produkcji może być spora ilość broni oddanej do dyspozycji graczy – mamy tu przeszło sto trzydzieści jej rodzajów. Oprócz zwykłych ciosów będzie można przeprowadzać także ataki combo, które zaowocują efektownymi paradami, cięciami czy też specjalnymi rodzajami uderzeń.

Sterowani bohaterowie będą się rozwijać podczas zabawy, dzięki czemu The Cursed Crusade przypominać będzie nieco grę fabularną. Oprócz ludzi na drodze krzyżowca i najemnika staną także istoty nie z tego świata. Jako że twórcy rozgrywki postawili na wierne oddanie warunków owego okresu, będziemy odwiedzać miasta, przez jakie przechodziły wojska w drodze do Ziemi Świętej. Pierwszy opublikowany trailer pozwala spodziewać się stojącej na wysokim poziomie oprawy audiowizualnej. Niestety, jak na razie nie ma żadnych screenów The Cursed Crusade, które można by pobrać.

Nie podano także informacji, czy będzie dostępna wersja demo gry. Na pewno jednak The Cursed Crusade ukaże się na PC i platformy Xbox 360 oraz PlayStation 3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Cursed Crusade