Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Ball

Kategoria: Gry akcji
Producent: Teotl Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.11.2011
Rozmiar: 490.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 226

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Ball

Procesor: 3 GHz

RAM: 1 GB

Karta graficzna: nVidia GeForce 6800 (warto wykorzystać wydajniejszy model)

1,5 GB miejsca na dysku

Opis - The Ball

The Ball to gra akcji, w której naszą główną bronią jest tytułowa kula. Do sterowania nią wykorzystujemy specjalne urządzenie, umożliwiające nam przyciąganie oraz odpychanie tego tajemniczego artefaktu. Przyda nam się to podczas walki z przeciwnikami a także rozwiązywania zagadek logicznych.

Czasami zdarzy się jednak, że trafimy na mechanizmy, które reagują jedynie na dotyk ludzkiej dłoni. Należy się z tym liczyć i nie dziwić się zbytnio, gdy nasz artefakt nie będzie chciał działać. Kula jest jedynym narzędziem jakim dysponujemy w grze, więc ważne jest by nauczyć się z niej dobrze korzystać. Na szczęście nie jest to szczególnie trudne i już po kilku chwilach, bez problemu się nią posługujemy, rozwiązując kolejne zagadki i niszcząc nacierających wrogów.

Akcja gry The Ball została umiejscowiona w tajemniczych ruinach, odkrytych przez naszego bohatera przypadkiem, gdy szukał wyjścia z tunelu, w którym został uwięziony podczas prowadzonych badań. Nie możemy jednak narzekać na monotonię gdyż podziemia, po których się poruszamy, zostały przygotowane naprawdę starannie a odwiedzane lokacje cechuje zróżnicowanie. Są one dziełem tajemniczych budowniczych, którzy zniknęli już dawno temu, pozostawiając po sobie wiele zagadek oraz szereg niebezpiecznych stworzeń, które pełnią rolę strażników. Oprawa graficzna oparta jest na silniku Unreal 3 sprawiającym, że wydarzenia oglądane na ekranie, prezentują się naprawdę wybornie. Gra The Ball nie ma przy tym zbyt wysokich wymagań sprzętowych, co powinno ucieszyć posiadaczy starszych komputerów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Ball