Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Terminator: Ocalenie

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Warner Bros. Entertainment Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.06.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Terminator: Ocalenie

­

Core 2 Duo 2.13 GHz

2 GB RAM

karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)

7 GB HDD

Windows XP SP2/Vista­

Opis - Terminator: Ocalenie
­

Jak dotąd zarówno na konsole i platformy wyszła niejedna gra ze słowem „Terminator” w tytule. Terminator: Ocalenie jest najnowszą produkcją, która nawiązuje oczywiście do filmu fabularnego pod tym samym tytułem, jaki ukazał się niedawno na ekranach kin. Światowa premiera Terminator: Ocalenie miała miejsce 19 maja 2009 roku, w Polsce zaś ukazała się na początku czerwca, wydana przez CD Projekt.

Niestety, nie wyszło z tej okazji żadne demo Terminator: Ocalenie, dlatego też jeżeli masz ochotę przetestować tą grę przed zakupem, nie będziesz mieć takiej możliwości. Być może jednak przy podejmowaniu decyzji pomoże Ci poniższy trailer Terminator: Ocalenie, na którym zobaczysz gameplay omawianej produkcji.

­

Warto jednak najpierw dowiedzieć się czegoś o fabule. Akcja gry przenosi nas w niezbyt odległą przyszłość, a mianowicie rok 2018, kiedy to trwa apogeum wojny pomiędzy ludźmi a sterowanymi przez superkomputer Skynet robotami. Stawką jest dominacja na Ziemi. Rozpoczynamy zabawę w momencie dość sporej przewagi Skynetu i wcielamy się w dowódcę ludzkiego ruchu oporu – samego Johna Connora. Jeżeli pamiętasz pierwsze dwie części filmu, to z pewnością wiesz, że jego ojcem jest jeden z żołnierzy, wysłany w przeszłość z misją chronienia Sary Connor przed cyborgiem-mordercą, zaś on sam pobierał nauki u T-800.

W naszym kraju Terminator: Ocalenie wyszedł po polsku. Terminator: Ocalenie pl przedstawia Ci zabawę w wersji kinowej – słychać tu oryginalne ścieżki dialogowe, zaś u dołu ekranu pokazują się napisy. Dlatego też gdy zakupisz grę nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Terminator: Ocalenie. Tytuł ten oferuje w pełni trójwymiarowe, interaktywne środowisko, zaś w klasyfikacji gatunkowej można go sklasyfikować jako shooter fpp z występującym tu trybem kooperacji dla dwóch żywych graczy. Większość misji skupia się oczywiście na eksterminacji wrogich, przeważających sił. Do eliminowania Skynetu i jego mechanicznych wytworów dostajemy tu spory arsenał broni – od wyrzutni rakiet po ciężkie karabiny maszynowe. Nie zabraknie również min oraz granatów. Zwiastun gry Terminator: Ocalenie ukazuje Ci efekty działania kilku z nich. Zobaczysz też na nim zniszczone konfliktem, nowoczesne miasto, które wygląda naprawdę ponuro i za otoczenie producentom należą się brawa. Podobnie za mordercze maszyny, które w grze prezentują się doskonale.

Gra Terminator: Ocalenie prezentuje realistyczne odwzorowanie zasad walki tego konfliktu. Maszyny dysponują lepszą celnością i siłą ognia niż ludzcy żołnierze, jednakże ci z kolei nadrabiają sprytem i przebiegłością. Nieraz sterowani przez komputer ludzie wesprą Cię w walce. Jeżeli oglądałeś film, poczujesz się w grze Terminator: Ocalenie (niestety, nie jest ona za darmo) jak w samym sercu filmowych wydarzeń. Szkoda, że wydawca nie udostępnił żadnych materiałów do Terminator: Ocalenie za darmo. Tak więc download Terminator: Ocalenie w wersji demonstracyjnej jest niemożliwy, co z pewnością nie spodoba się wielu fanom sagi. Nie ma także żadnych innych materiałów Terminator: Ocalenie do pobrania. Nie zanosi się również na to, by Terminator: Ocalenie zyskał szybko statut freeware. Dlatego też najlepiej przed zakupem sugerować się recenzjami w prasie branżowej oraz trailerami jak ten prezentowany poniżej.

Jeżeli jednak lubisz gry podobne do Terminator: Ocalenie, pobierz z naszej bazy danych podobne tytuły. Mamy tu zarówno pełne wersje shooterów, jak też i dema najnowszych produkcji. Są one w przeciwieństwie do Terminator: Ocalenie za free.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Terminator: Ocalenie

dodał: ~komputer cd vg , 02.12.2010

ta gra jest zajebista grafa i cała fabuła tylko szkoda że taka krutka dlatego szukam do niej patchy ale w leprzom akcie jeszcze nie grałem chyba żę stalker zwe prypec lub wiedzmin doruwnujom tej grze..!!!!!!

dodał: ~Andrew , 18.01.2010

Szukam PEŁNEGO TRAINERA do tej gry, ale nie takiego za którego kosmiczne pieniądze chcą w cheatmembers.\nJeśli ktoś znalazł stronkę gdzie można pobrać to będę wdzięczny za info bo jedyne jakie znajdują to są demo trainery.

dodał: ~Piotr , 25.12.2009

tez polecam:)

dodał: ~zeciarzPL , 21.12.2009

polecam :P