Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Terminator 3: War of the Machines

Kategoria: Gry akcji
Producent: Clever’s Development
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1052

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Terminator 3: War of the Machines

Procesor Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, 32MB akcelerator 3D (GeForce 3 lub lepszy)
Opis - Terminator 3: War of the Machines
Gra Terminator 3 to oczywiście wizyta w ponurym świeci przyszłości, gdzie ludzie walczą z robotami bojowymi kierowanymi przez SkyNet. Tytuł ten oferuje zarówno zabawę w trybie singlowym, jak i multipl­ayer, a jak prezentuje się oprawa audiowizualna tego tytułu oraz mechanika gry, możesz przekonać się samemu, bowiem jest możliwy download Terminator 3 w wersji demo.

Download Terminator 3: War of the Machines demo pozwoli Ci na przetestowanie tego tytułu przed ewentualnym zakupem. Akcja gry singlowej składa się z dwudziestu misji osadzonych we współczesnym Los Angeles, jak tez i w przyszłości, gdy miasto jest zmienione w morze ruin. Co ciekawe, pierwsze pięc misji to sterowanie Terminatorem i walka z ludźmi, zaś kolejne to już sterowanie nim w obronie Johna Connora i innych ludzi. Do dyspozycji gracza oddany został arsenał kilkunastu broni. – od laseru po wyrzutnię granatów. Jeśli oglądałeś film, z pewnością rozpoznasz wiele lokacji, jakie widziałeś na ekranie – mamy tu między innymi tunele metra. Gra rozwija fabułę hitu i pokazuje sceny, jakich w filmie nie mieliśmy okazji widzieć, a które mają wpływ na cały świat powojennej rzeczywistości.

W trybie Terminator 3 online może naraz brać udział nawet 32 żywych graczy. Mamy tu przeróżne popularne opcje zabawy – od zadań, w których musimy po prostu przetrwać po Capture The Flag. Grając po stronie SkyNetu mamy do dyspozycji cztery różne modele robotów do dyspozycji. Oglądanie świata oczami cyborga przedstawione jest nieco inaczej niż patrzenie przez człowieka. Nie zabraknie podczas rozgrywki także pojazdów, którymi możemy sterować. Są tu hummemry, wozy bojowe i pojazdy opancerzone. Niektóre z nich mają zamontowane bronie, możesz więc razić wrogów podczas jazdy.

W naszym kraju wydano Terminator 3 pl. Za wydanie gry po polsku odpowiada CD Projekt. Gra Terminator 3 wyszła na PC. Nie ma wydania Terminator 3 na Xbox ani też konwersji terminator 3 na PS3.Jeśli chcesz zobaczyć, jak prezentuje się ten tytuł w akcji, a nie masz ochoty ściągać jego wersji demo, zobacz znajdujący się na naszych stronach trailer Terminator 3. Poznasz dzięki niemu oprawę audiowizualną tej produkcji bez konieczności instalacji wersji demonstracyjnej.
­
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Terminator 3: War of the Machines