Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Syndicate (2012)

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Starbreeze AB
Data dodania: 24.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Syndicate (2012)
Syndicate to FPS osadzony w cyberpunkowym świecie tworzony przez studio Starbreeze AB. Fabuła rozgrywa się w 2069 roku. Gracz wciela się agenta specjalnego Milesa Kilo, który pracuje na usługach w korporacji Eurocorp. Gra, której premiera zaplanowana jest na luty 2012 roku, jest odświeżeniem wydanej w 1993 roku strategii pod tym samym tytułem.

Idea gry - według tego co mówią twórcy - ma zostać zachowana w tym samym formacie jaki pamiętają gracze starszego pokolenia. Wcielając się w doskonale wytrenowaną maszynę do zabijania, będziemy wykonywać przeróżne misje zlecone przez korporacje. W Syndicate nie zabraknie futurystycznych elementów specyficznych dla tego rodzaju gier. Poza całym arsenałem różnego rodzaju borni,  Miles Kilo wyposażony będzie w mikro komputer zainstalowany do jego czaszki – podobnych używają też mieszkańcy globu. Specjalne Chipy, które znajdują się w ich głowach mają za zadanie kształtować pewne postawy jako konsumentów korporacji - syndykatów.

Nasz bohater będzie potrafił wykorzystać te chipy do zupełnie innych celów. Jego narzędzia pozwolą mu na włamywanie się do chipu zwykłego człowieka, wymuszając na nim wykonanie poleceń - a opcji i pomysłów nie brakuje. Oczywiście większość dyrektyw związana będzie z ostatecznym uśmierceniem naszego celu. Jako agent będziemy mogli zmusić człowieka do popełnienia samobójstwa, przegrzania broni, którą się posługuje przypiekając w ten sposób jego palce oraz skoncentrowania siły ognia na jego sprzymierzeńcach. Na szczęści nie będziemy tylko i wyłącznie korzystać z umiejętności, ponieważ muszą one się ponownie załadować a to trwa chwilę, będziemy mogli natomiast ulepszać i modyfikować te zdolności.

Nie każdy mieszkaniec ziemi będzie miał wbudowane chipy. W każdym społeczeństwie występuje rozwarstwienie społeczne dzieląc ludzi na biednych i bogatych, problem ten nie zniknie w 2069 roku. Jak więc będziemy radzić sobie z takim osobnikami, do których nie można się włamać? Oczywiście używając broni. Posługiwanie się staroświeckimi metodami (bo chyba tak trzeba nazwać strzelanie patrząc na wymyślne umiejętności jakie opisywałem powyżej) ma stać na wysokim poziomie taktycznym. Nasi przeciwnicy mają posiadać wysoki współczynniki AI. Wrogowie mają przemieszczać i współpracować, a zadawane przez nich obrażenia będą dla nas tak samo bolesne, jak te które my zdamy im.

Syndicate w wydaniu FPS-sowym zapowiada się całkiem ciekawie. Myślę, że gracze nie zawiodą się, pomimo tego, iż wielu fanów liczyło na to, że otrzyma model gry oparty o strategiczne działania. Dzięki dużej ilości elementów taktycznych, nowej odsłonie graficznej osadzonej w bardzo ciekawych lokacjach i być może ciekawiej fabule, gra powinna przypaść im do gustu -choć tego dowiemy się dopiero po premierze. Prawda jest taka, że nowy Syndicate będzie bardzo zbliżony pod wieloma względami do starego, z tą różnicą, że będzie posiadał możliwość przeżycia przygody z perspektywy pierwszej osoby.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Syndicate (2012)