Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SWAT 4: Syndykat

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Irrational Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - SWAT 4: Syndykat

Pentium 4 1.4GHz, 512MB RAM, karta graficzna 128MB (GeForce 4 lub lepsza), 2GB miejsca na HDD
Opis - SWAT 4: Syndykat

SWAT 4 to czwarta część serii taktycznych gier akcji, w których dowodzimy elitarną jednostką policji SWAT. W SWAT 4 mieliśmy do wykonania kilkanaście różnorodnych misji, wliczając to tradycyjne już, przyprawiające szczególnych emocji odbijanie zakładników z rąk terrorystów. Do gry dołączony był Quick Mission Maker, za pomocą którego gracze samodzielnie mogli tworzyć dodatkowe misje, można też było ściągnąć z sieci tzw. mission packs, traktowane jako rozszerzające SWAT 4 dodatki.

Tym razem mamy jednak prawdziwy, uzupełniający SWAT 4 dodatek - SWAT 4: Syndykat na PC (oryg. The Stetchkov Syndicate). W SWAT 4: Syndykat pl walczymy z jednym z dobrze zorganizowanych i niebezpiecznych syndykatów przestępczych. Niestety nie zagramy w SWAT 4: Syndykat za free, jako że nie ukazało się demo. Jeśli chcesz jednak zobaczyć grę SWAT 4: Syndykat, pobierz screeny z naszej galerii.

W SWAT 4: Syndykat gameplay będzie podobny do podstawki – możesz go zresztą obejrzeć w „dodatkach” na naszej stronie (szukaj też SWAT 4: Syndykat download trailer w sieci). Jako dowódca możesz brać kierować całą akcją z centrum dowodzenia lub włączyć się do niej wcielając się w któregoś z członków oddziału. Dobrą wiadomością jest wydanie dodatku SWAT 4: Syndykat po polsku. Nie zobaczymy za to na pewno edycji SWAT 4: Syndykat Xbox ani SWAT 4: Syndykat PS3.

Zobacz prezentujący SWAT 4: Syndykat trailer na pobierz.pl (lub szukaj go wpisując np. SWAT 4: Syndykat download free trailer w wyszukiwarce). Choć nie zagramy w SWAT 4: Syndykat za darmo, może warto pokusić się o wydatek – poza wieloma usprawnieniami w rozgrywce single- i multiplayer oraz nowymi misjami dodano też nowe bronie i podrasowano sztuczną inteligencję przeciwników.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SWAT 4: Syndykat

dodał: ~czy ta gra jest dobra , 17.10.2014

czy ta gra jest dobra\n

dodał: ~max12 , 13.07.2010

mam ten syndykat ale gry nie a musi byc orginalna :) :(

dodał: ~szal.pl , 06.04.2010

SZAL MI WAS !!!!!\n\n\n\nTAM PISZE : SWAT 4: Syndykat [TYLKO OPIS GRY]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\n

dodał: Raxo11 , 20.03.2010

Nie da się pobrać...