Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SWAT 4

Kategoria: Gry akcji
Producent: Irrational Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.03.2010
Rozmiar: 184 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3359

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - SWAT 4

Pentium 4 1.4GHz, 512MB RAM, karta graficzna 128MB (GeForce 4 lub lepsza), 2GB miejsca na HDD
Opis - SWAT 4

SWAT IV to kolejna, czwarta już część serii taktycznych gier akcji, w których dowodzimy elitarną jednostką policji SWAT (Special Weapons and Tactics). SWAT 4 na PC to jednocześnie druga po SWAT 3: Close Quarters Battle w pełni trójwymiarowa gra z serii. Po raz kolejny stajemy na czele kilkuosobowego oddziału wyposażonego w szeroki zakres uzbrojenia – od karabinów Colt M-4 i strzelb śrutowych Benelli po granaty hukowe i gazowe, włączając w to „zabawki’ do otwierania drzwi, czy rozbrajania bomb. Po stronie terrorystów spotykamy z kolei „klasyczny” AK-47, czyli kałasznikow. W czasie akcji chronią nas oczywiście kamizelki kuloodporne, co nie oznacza, że członkowie Twojego oddziału nie mogą zginąć, jeśli nie zadba się o ich bezpieczeństwo. W SWAT 4 pl mamy do wykonania kilkanaście różnorodnych misji, wliczając to tradycyjne już, przyprawiające szczególnych emocji odbijanie zakładników z rąk terrorystów. Zagraj w jedną z misji ze SWAT 4 za darmo już teraz – aby móc odbić zakładników w Victory Imports Auto Center w SWAT 4, pobierz demo z naszej strony (link SWAT 4 download free demo pod tekstem). W wersji demo SWAT 4 darmowy jest również edytor Quick Mission Maker (QMM), za pomocą którego możesz w SWAT 4 za free stworzyć samodzielnie obmyśloną misję.

Przygotowane do SWAT 4 spolszczenie sprawia, że w SWAT 4 po polsku gracze mogą lepiej poradzić sobie z rozgrywką. Twórcy zadbali o rozwiniętą sztuczną inteligencję postaci – zarówno naszych przeciwników i cywili, jak i członków oddziału, co sprawia, że odpowiedni wybór taktyki działania naszej grupy stanowi za każdym razem prawdziwe wyzwanie. W poszczególnych misjach masz za zadanie dobrać odpowiednią broń, podzielić ludzi na grupy i wyznaczyć im odpowiednie zadania, by następnie rozsądnie pokierować całą akcją. Podobnie jak w przypadku poprzednich części, nie wyszedł SWAT 4 na Xbox ani SWAT 4 na PS3, wydano tylko wersję PC. Zobacz na naszej stronie prezentujący SWAT 4 trailer lub szukaj w sieci go wpisując w wyszukiwarce SWAT 4 download trailer. Zobacz też screeny z gry w galerii.

W trybie kariery dowodzimy oddziałem SWAT przechodząc przez kolejne, różniące się stopniem trudności misje. Poza tym mamy też tryb „instant action” i „quick missions”, które, jak wskazują ich nazwy, rzucają nas w sam środek akcji wybranego scenariusza. Możemy również przejść trening, którego zadaniem jest oswojenie gracza z nowym interfejsem i szczegółami rozgrywki. Poza wszystkimi wymienionymi trybami rozgrywki dla pojedynczego gracza możemy też pobawić się w sieci w trzech różnych trybach (również na stworzonych przez nas za pomocą dołączonego do gry edytora mapach). Gra wykorzystuje dobrze znany graczom silnik graficzny Unreal Engine. Aby poznać szczegóły rozgrywki w SWAT 4, zobacz gameplay w „dodatkach” na naszej stronie. Jako dowódca możesz brać kierować całą akcją z centrum dowodzenia lub włączyć się do niej wcielając się w któregoś z członków oddziału. Pomocne mogą się też okazać w rozgrywce w SWAT 4 kody znacznie ułatwiające wykonanie trudniejszych zadań (szczegóły w dziale „dodatki” na naszej stronie).

Jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, pamiętaj, by ściągnąć wprowadzający szereg usprawnień do SWAT 4 patch. Możesz też znaleźć w sieci mission packs zawierające dodatkowe mapy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SWAT 4

dodał: ~mnm , 03.04.2014

mmm może byc\n

dodał: ~fajowska , 19.03.2013

Niezla

dodał: ~grecjos , 10.07.2012

Zarąbista gierka

dodał: ~kuba , 27.03.2010

nudne

dodał: ~oski2611 , 27.03.2010

do tylnej czensici ciała