Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SWAT 3: Close Quarters Battle

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sierra Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - SWAT 3: Close Quarters Battle

Pentium II 266MHz
Opis - SWAT 3: Close Quarters Battle

SWAT 3: Close Quarters Battle to trzecia część serii taktycznych gier akcji, w których dowodzimy elitarną jednostką policji SWAT (Special Weapons and Tactics). SWAT 3 na PC to jednocześnie pierwsza w pełni trójwymiarowa gra z serii. Po raz kolejny stajemy na czele kilkuosobowego oddziału wyposażonego w szeroki zakres uzbrojenia – od karabinów MP5 i strzelb Benelli po granaty hukowe i gazowe, włączając w to „zabawki’ do otwierania drzwi, czy rozbrajania bomb. W SWAT 3 pl terenem naszych działań staje się Los Angeles, w którym mamy do wykonania 16 różnorodnych misji – w tym ochrona ważnych cywili, odbijanie zakładników z rąk terrorystów i inne. Zagraj w jedną z misji ze SWAT 3 za darmo już teraz – ściągnij SWAT 3 demo z naszej strony (link SWAT 3 download free demo pod tekstem).

Przygotowane do SWAT 3 spolszczenie sprawia, że w SWAT 3 po polsku gracze mogą lepiej poradzić sobie z rozgrywką. W podstawowej wersji gry nie uwzględniono trybu multiplayer, pojawił się on jednak w rozszerzeniach wydanych przez firmę Sierra (szukaj SWAT 3 download extensions). Zagraj w SWAT 3 za free lub zobacz najpierw film z gameplay’em w „dodatkach”. Jeśli spodoba Ci się gameplay w SWAT 3, pobierz demo już teraz. Również screeny ze SWAT 3 są do pobrania z naszej galerii. Twórcy zadbali o rozwiniętą sztuczną inteligencję przeciwników sprawiającą, że odpowiedni wybór taktyki działania naszej grupy stanowi za każdym razem prawdziwe wyzwanie. Za każdym razem możesz dobrać odpowiednią broń, podzielić ludzi na grupy i przyznać im odpowiednie zadania, a później odpowiednio pokierować całą akcją.

Nie wyszedł SWAT 3 na playstation ani xbox, jest tylko wersja PC. Ukazała się za to wersja Elite, w której mamy wbudowany nie tylko tryb multiplayer, ale również sześć dodatkowych misji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SWAT 3: Close Quarters Battle

dodał: ~JAPIE*** , 03.04.2010

Zal mi was nauczcie się czytać macie napisane SWAT 3: Close Quarters Battle [TYLKO OPIS GRY]!!

dodał: ~malpa , 17.03.2010

gdzie moznna to pobrac ??

dodał: ~lol , 13.03.2010

gdzie można to pobrać