Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Street Fighter 4

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Capcom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.06.2009
System operacyjny: Windows Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Street Fighter

Procesor: Cure 2 Duo

Pamięć RAM: 2 GB

System operacyjny: Windows Vista

Karta graficzna: 512 MB (GeForce 9800 lub wyższa)

Wolna przestrzeń HDD: 10 GB

Opis - Street Fighter

Street Fighter to chyba najpopularniejsza seria bijatyk na świecie, która zawitała na większość znanych platform i odniosła ogromny sukces. Seria od początku jest dziełem CAPCOM -jednej z najdłużej i najlepiej funkcjonujących firm zajmujących się branżą rozrywki elektronicznej, która nieprzerwanie, prawie od 20 lat dzięki swoim tytułom dostarcza graczom masę wrażeń.

Najnowsza część Street Fighter 4 na PC to powrót serii na komputery osobiste po wielu latach przerwy. Jest to dość odważne posunięcie, gdyż bijatyki nie cieszą się dużą popularnością na PC i gracze mają bardzo rzadko okazję zagrać w ten typ gier. SF4 ukazał się już na inne platformy i tak na rynku dostępne są Street Fighter 4 na PS3 oraz Street Fighter 4 na XBOX 360. Jak widać gracze konsolowi są ciągle faworyzowani przez CAPCOM, niemniej jednak według zapowiedzi wersja na komputery osobiste ma w pełni zrekompensować ich posiadaczom okres oczekiwania na wydanie gry. Premiera Street Fighter 4 na PC jest planowana na lipiec 2009 i niestety jest ciągle przesuwana. Miejmy nadzieję, że tym razem lipiec to ostateczny termin.  

Fabuła gry związana jest z wydarzeniami po Street Fighter II , która przez wielu uważana jest za najlepszą część serii i która na samego SNESa (Super Nintendo Entertainment System) sprzedała się w nakładzie ponad 6 milionów sztuk. W grze dostępnych jest wiele nowych postaci z których warto wymienić najpopularniejszych Blanka, Kenie i Ryu, który stał się wręcz postacią kultową i nieoficjalna maskotką CAPCOM. Oprócz 12 podstawowych i znanych zawodników w najnowszym Street Fighter 4 dodano cztery nowe postacie – Abel, Rufus, Crimson Viper oraz El Fuerte. Oczywiście gra zachowuje swój klimat i nie rezygnuje całkowicie z 2D przez co nie staje się kolejnym zmarnowanym, odświeżonym projektem nastawionym wyłącznie na lepsza grafikę. To co świadczy o grywalności tej gry to ciosy w Street Fighter 4, których  znów jest cała masa. Graczom przydadzą się także kody do Street Fighter 4, które pomogą nauczyć się trudnych kombinacji ciosów. Czym byłaby gra Street Fighter 4 bez combosów ? Na pewno straciłaby dużo na swojej wartości, dlatego twórcy po raz kolejny zapewnili graczom masę kombinacji ciosów, których użycie sprawi radość niejednemu graczowi.  

Niestety dalej niewiadomo kto zajmie się dystrybucja gry w Polsce co sugeruje, ze może być ciężko z wydaniem Street Fighter 4 po polsku zwłaszcza, że CAPCOMu raczej jeszcze nie odkryło potencjału polskiego rynku komputerowego. Także perspektywa Street Fighter 4 pl jest raczej odległa. Miejmy nadzieje, że po premierze w sieci pojawi się chociaż jakieś spolszczenie do Street Fighter 4, które ułatwi graczom zabawę.

Street Fighter 4 na PC ma zawierać wszystkie elementy z konsolowych wersji plus jakieś nowe dodatki. Przede wszystkim udoskonalona zostanie rozgrywka sieciowa oraz dodana wyższa rozdzielczość, a także masa innych drobnych udogodnień. Gra ma być sprzedawana w dwóch wersjach – podstawowej oraz w zestawie z padem, który może się przydać graczom nie mającym do tej pory styczności z bijatykami na PC. Na razie niestety nie ma Street Fighter 4 demo w sieci ale zaraz gdy się pojawi to na pewno znajdziecie go w naszym serwisie.  Demo Street Fighter 4 za free będzie do pobrania na naszym portalu.

Wielu graczy błędnie zapisuje nazwę gry jako Street Figter, dlatego też warto pamiętać o poprawnej pisownie tego tytułu. W sieci można znaleźć już sporo filmików Street Fighter 4 do pobrania na licznych stronach związanych z serią. Warto odwiedzić oficjalna stronę Street Fighter 4 i jej Download by pobrać ciekawe tapety i obejrzeć filmiki z gry. Pobierz filmiki ze Street Fighter 4 i przekonaj się sam jak wygląda najlepsza bijatyka na komputery.

Możesz również pobrać inne gry akcji z naszego serwisu.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Street Fighter

dodał: ~najlepsza gra na śwjeće , 29.05.2016

najlepsza gara swiata\n

dodał: ~najlepsza gra na śwjeće , 29.05.2016

najlepsza gara swiata\n

dodał: ~fajna , 30.06.2012

fajna gra znakomita rewelacyjna