Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Steely Bird

Kategoria: Gry akcji
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.06.2009
Rozmiar: 19,4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 252

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Steely Bird

  • RAM: 128Mb
  • procesor: 400MHz
Opis - Steely Bird

Pobierz darmową grę akcji Steely Bird!

Steely Bird to dynamiczna gra akcji, w której kontynuujesz przygody rozpoczęte w Air Force Missions. Ponownie zasiadasz za sterami helikoptera i kierujesz nim przez gęsto obsadzony przez przeciwników teren do bazy terrorystów. Nim jednak dotrzesz do miejsca, w którym trzymają oni nową broń masowej zagłady, musisz pokonać liczne straże i jednostki wysłane w celu zatrzymania Cię. Nadto szczególną uwagę zwróć na wieżyce ustawione w celu ochronienia bazy. Pobierz darmową, pełną wersję gry i ruszaj do boju! Droga wiedzie nad pustynią, po drodze do bazy będziesz miał okazję do niszczenia dział i posterunków terrorystów - strzelaj w baryłki z ropą!

Gra wykonana jest w pełnym trójwymiarze - z pewnością spodobają Ci się animacje eksplozji oraz efekty specjalne. I to wszystko całkowicie bezpłatnie - wystarczy tylko kliknąc w link, by ściągnąć grę na komputer.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Steely Bird