Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Starship Ranger 1.93

Kategoria: Gry akcji
Producent: Arcadestudio
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.03.2009
Rozmiar: 3,3 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 237

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Starship Ranger

+ Pentium II 500
+ 64 MB RAM
+ 16 MB Direct X kompatybilna karta graficzna
+ DirectX 8.0 albo wyższy
Opis - Starship Ranger

Download Starship Ranger już teraz dostępny na pobierz .pl za free !

Starship Ranger to gra akcji, gdzie wcielasz się w postać pilota statku kosmicznego, którego zadaniem jest bardzo ciężka misja jaką jest ocalenie naszej planety przed obcymi.

Twoja planeta jest nękana przez najeźdźców, którymi są istoty pozaziemskie. Obce myśliwce bombardują Ziemię. A Ty jesteś ostatnią nadzieją by uchronić rasę ludzką przed zagładą... Producent, firma Arcadestudio umieściła w grze Starship Ranger (pobierz za free) najlepszy statek kosmiczny, który jest gotowy do lotu i dobrze wyposażony. Nie trać czasu, ruszaj do boju! Powodzenia!

Twoja misja jest raczej skomplikowana. Liczba obcych jest ogromna, w dodatku oni są bardzo niebezpieczni i agresywni. Najniebezpieczniejsi są zaś ich bossowie. Ich pojazdy kosmiczne atakują cię co 20 poziomów, bylebyś nie dotarł do nich. Ściągnij download za darmo i spraw im niemiłą niespodziankę. Cała twoja biegłość i zręczność są niezbędne byś przetrwał w tej międzygalaktycznej wojnie.

W Starship Ranger - pobierz download za free - do sterowania twoim statkiem kosmicznym możesz użyć klawiatury, jak również myszy. Łącznie jest do przejścia sto poziomów. Nie zapomnij o tankowaniu twojego statku na specjalnych stacjach. Pseudo-trójwymiarowa grafika. W tle niezła ścieżka dźwiękowa.

Strzeż się przed ogromną liczbą najeźdźców i ich bardzo agresywnym nastawieniem. Ściągnij za darmo download, a do wyboru będziesz miał 3 poziomy trudności. Jeżeli uznasz, że opcja nowicjusz jest już zbyt prosta, nie wahaj się i spróbuj swoich sił na expert albo master.  Wszystko to całkowicie za darmo na pobierz .pl !Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Starship Ranger