Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stargate Resistance

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Cheyenne Mountain Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Stargate Resistance

Procesor 2.0+ GHZ,

Pamięć 512 Mb, RAM

Karta graficzna NVIDIA 6200+ lub ATI Radeon 9600,

8 GB miejsca na dysku twardym

Opis - Stargate Resistance
Stargate Resistance na PC to najnowsza propozycja dla fanów multiplayerowych shooterów, nad którą pracowało studio Cheyenne Mountain Entertainment. Premiera Stargate Resistance odbyła się w lutym 2010 roku Jak sam tytuł wskazuje, gra ta bazuje na uniwersum znanym z „Gwiezdnych Wrót” i to ma zapewnić jej sukces. Niestety nie planowane jest wydanie Stargate Resistance na PS3, czy Xbox360 i nic nie wskazuje na to by sytuacja ta mogła ulec zmianie. Przedstawiamy Wam kilka kluczowych informacji odnośnie gry odnośnie gry Stargate Resistance, dotyczących głównie modelu rozgrywki.

Jak prezentuje galeria z Stargate Resistance, jest to klasyczna strzelanka FPP, w której dostępne są dwie nacje do wyboru. Pierwsza z nich to Stargate Command, a więc oddział gwiezdnych wrót, a druga to Systen Lords. Każda z tych nacji będzie walczyła z przeciwną a naszym zadaniem, jako graczy będzie opowiedzieć się po jednej z nich. W grze są dostępne po trzy klasy postaci, dla każdej ze wspomnianych nacji. I tak odpowiednio dla pierwszej – żołnierz, komandos i naukowiec, a dla drugiej – Goa’uld, Jaffa, oraz zabójca Ashrak. Część z nich prezentuje dostępny w naszym serwisie trailer z Stargate Resistance, który zdradza więcej szczegółów o grze. W Stargate Resistance Game dostępne są trzy tryby rozgrywki multiplayer, które na pewno nie znudzą się szybko. Patrząc na screenshot z Stargate Resistance widać, że gra nie jest bardzo zaawansowana pod względem graficznym, co nie oznacza, że jest brzydka. Według zapowiedzi ma działać bowiem na bardzo dobrym silniku Unreal 3 Engine. Znane już są wymagania Stargate Resistance, które jak widać nie są zbyt wysokie. Wystarczy średniej klasy komputer by móc zagrać w tą grę.

Jak na klasyczny shooter online przystało, gra stawia na dynamizm rozgrywki, oraz tryby kooperacji, dzięki czemu gracz nie będzie sam na polu walki. Każda z klas postaci ma się odznaczać unikatowym stylem walki, oraz brońmy, a wszystko ma nawiązywać do wspomnianych Gwiezdnych Wrót. Nie pojawiła się ani wersja demo Stargate Resistance jak i beta test gry. Jeżeli download Stargate Resistance się pojawi to będziecie go zapewne mogli znaleźć w naszym serwisie. Na naszym portalu pojawił sie również gameplay z Stargate Resistance, który zdradza jeszcze więcej szczegółów odnośnie fabuły gry. Nie pozostaje Wam więc nic innego niż obejrzeć gameplay i trailer dostępne na naszym portalu i zakupić grę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Stargate Resistance